Atbalsta grupa “Ceļā uz optimālo svaru”

Atbalsta grupa “Ceļā uz optimālo svaru”

Kam tā ir domāta?

Aicinām tos, kuri ir svara zaudēšanas procesā vai nav īsti apmierināti ar savu pašreizējo svaru. Galvenais nosacījums dalībai ir nopietna vēlēšanās samazināt svaru un uzlabot veselību. Grupas uzdevums ir palīdzēt dalībniekiem virzīties uz saviem mērķiem, mazināt šķēršļus ceļā un stiprināt ticību panākumiem.

Norise

6 nodarbību cikls: 1x nedēļā, ceturtdienās no plkst. 18:00 līdz 20:00, sākot ar 18. janvāri. 

Papildus ikvienam dalībniekam būs iespēja veikt individuālus mērījumus ar “gudrajiem svariem”, lai sekotu līdzi savam progresam. “Gudrie svari” jeb bioimpedances mērījums ļauj noteikt ķermeņa tauku masas attiecību pret kaulu un muskuļu masu, ķermeņa masas indeksu, kopējo šķidruma daudzumu organismā, pamatvielmaiņu, metabolo vecumu un citus rādītājus.

Ciklā ir paredzēts: 

  • Ievads par grupu, tās uzdevumiem un individuālajiem mērķiem. Pārrunāsim, kāds ir mūsdienu uzturs, diētas, kā iegūt un saglabāt savu vēlamo svaru. Kas ir bioimpedances mērījums, ko no tā var secināt? 
  • Viesos kardioloģe dr. Vita Vestmane, lai pārrunātu veselības riskus un svara korekcijas ieguvumus. Kuri rādītāji būtu jākontrolē?
  • Viesos klīniskā psiholoģe Kristīne Dūdiņa, pārrunāsim motivāciju un spēju nepadoties.
  • Izpratīsim un mācīsimies par ikdienā nepieciešamajām uzturvielām – meklēsim tās produktos, pārrunāsim vēlamos variantus un recepšu idejas.
  • Plānosim ēdienreizes, pielāgojot tās konkrētajam ikdienas ritmam un līdzi ņemšanai. Mācīsimies gudri iepirkties.
  • Veselīga uztura praktiskās apmācības nodarbība  -  (ilgst 3 stundas) iekļauj kopīgu gatavošanu un maltītes baudīšanu. Mācīsimies gatavot ēdienu, kas sniedz enerģiju, ir garšīgs un satur nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu devu dienai. Meklēsim līdzsvaru, lai ar uzturu uzņemtais kaloriju daudzums būtu sabalansējams ar ikdienas fizisko slodzi.

Par grupas vadītāju

Atbalsta grupu vadīs un dalībniekus iedvesmos pieredzējusi uztura speciāliste Liene Sondore, kura “zina visu par tievēšanu”. Liene ir gatava dalīties gan ar veiksmīgu personīgo pieredzi, gan brīdināt par biežākajiem klupšanas akmeņiem. Lienes pieredzi veido daudzu pacientu praktiskie piemēri, kuri viņas vadībā ir ieviesuši veselīgas ēšanas ieradumus, uzlabojuši veselību un uzplaukuši jaunai dzīvei.

Ieguvumi no dalības grupā:

  • jaunas zināšanas un izpratne par ķermeņa fizioloģiju, vielmaiņu un saikni ar emocijām,
  • speciālistu un dalībnieku atbalsts, iespēja iedrošināt vienam otru un dalīties pieredzē,
  • augstāka motivācija mērķu sasniegšanā un stimuls nepadoties,
  • iespēja sekot līdzi savam progresam un iedvesmoties no pārējiem.

Dalības nosacījumi:

Vēlme mainīties un gatavība strādāt ar sevi.

Dalības maksa EUR 25,- par iepazīšanās nodarbību, lai pieņemtu lēmumu par dalību, ciklā. Veicot dalības priekšapmaksu par nākamajām 5 nodarbībām, kopējā maksa ir EUR 106,- (ar 15% atlaidi). Iespējams arī dalīt maksājumu divās daļās: EUR 75,- pirmajā un ceturtajā nodarbībā.  Vieta grupā tiek rezervēta – tikai veicot priekšapmaksu.

Veselības centrā Vivendi  - Dzirnavu ielā 16, Rīgā

Pieteikšanās pa tālr.: 204 51 777 vai e-pastā info@vivendicentrs.lv

Esam ceļā uz savu optimālo svaru - PIEVIENOJIES!