Individuālā nūjošanas nodarbība

Nūjošana ir intensificēta staigāšana, izmantojot speciālas nūjas, lai radītu pilnvērtīgu ķermeņa treniņu. Nūjošanas tehnikas pamatā ir pareiza biomehāniska staigāšana, kombinējot roku un ķermeņa augšdaļas kustības. Tās ir dabiskas, ritmiskas un elegantaskustības, kas nodarbina 90% muskulatūras.

Iemācoties pareizi nūjot,  tiek uzlabota organisma vispārējā izturība, stimulēts kaloriju patēriņš par 25% vairāk kā parastas pastaigas laikā, mazinās stress, sāpes un sasprindzinājums plecu-kakla daļā, uzlabojas miegs un vispārējā labsajūta. Nūjošana ir droša aktivitāte ar minimālu (gandrīz nekādu) traumu risku, īpaši noderīga sirds un asinsvadu, muguras, locītavu, elpošanas un nervu sistēmas slimību, kā arī liekā svara, osteoporozes un diabēta profilaksei.

Nūjošana ir piemērota visiem, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai iepriekšējās fiziskās sagatavotības.

Individuālajā nūjošanas nodarbībā (60 min) tiks izskaidrota nūjošanas tehnika, demonstrēts, kā pareizi nūjot, iesildīties un atsildīties. Piemeklēsim atbilstošu slodzi klienta izvirzītajam mērķim un veselības stāvoklim.

 

! Nūjošanas apģērbam jābūt ērtam un tādam, kas ļauj veikt brīvas kustības. Ja Jums jau ir savas nūjas, aicinām tās ņemt līdzi. 

Nodarbību vada sertificēta fizioterapeite Kristiāna Blūma

Maksa par individuālu nūjošanas apmācību  - 15,00 EUR

Pieteikties nodarbībai var pa tālruni 204 51 777 vai e-pastā info@vivendicentrs.lv