Veselības centrs VIVENDI specializējas tādu mūsdienu straujā dzīvesveida un stresa izraisītu saslimšanu ārstēšanā kā veģetatīvā distonija, izdegšanas sindroms, miega traucējumi, anoreksija, bulīmija, liekais svars, muguras un galvas sāpes, sirds veselības problēmas u.c.

Mēs zinām, ka veselīgas pārmaiņas realizēt nav viegli, īpaši, ja tas skar ieradumus un dzīvesveida maiņu. Pārmaiņu īstenošanai ir nepieciešams profesionālu speciālistu padoms, atbalsts un regulāra motivācijas uzturēšana.

Tieši tāpēc VIVENDI ir spēks, kas, kopīgi sadarbojoties, spēj ieviest pakāpeniskas dzīvesstila pārmaiņas, lai tiktu sasniegts ilgtermiņa rezultāts – vesels un laimīgs cilvēks! Izvēlies veselību!

Agita Lazdiņa
veselības centra Vivendi direktore

„Veselības vērtību cilvēki spēj novērtēt tikai tad, kad tā ir nopietni iedragāta. Lielākā daļa mūsdienu slimību ir saistītas ar dzīvesveidu, vidi, sociāliem apstākļiem, stresa līmeni un reakciju uz to, ikdienas paradumiem. Zāles sniedz atvieglojumu, tomēr, lai slimībai neļautu progresēt, ir jāstrādā ar sevi pašam... un tas nemaz nav viegli.

Tieši tāpēc, ir radīts Veselības centrs Vivendi – vieta, kur pacients tiek rūpīgi uzklausīts, ārstēšanā piedalās profesionāļu komanda, kas efektīvi spēj risināt veselības problēmas un vienlaikus rosina uzsākt dzīvesstila ieradumu maiņu, lai saglabātu veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā!”

Vairāk

Dr. Egils Zālītis
bērnu ārsts

Dr. Edvards Egils Zālītis ir dzimis Bostonā ASV.

Augstāko izglītību ieguvis Hārvardas universitātē un Bostonas Universitātes Medicīnas fakultātē. Hārvardas Medicīnas fakultātes pediatrijas rezidentūru beidzis Massachusetts General slimnīcā Bostonā

Vairāk

Dr. Daina Jēgere
neiroloģe, sāpju ārste (algoloģe)

Ilgstoša pieredze dažādu galvassāpju veidu un smadzeņu asinsrites traucējumu, somatoformu traucējumu diagnostikā un ārstēšanā.

Specializējos neiroloģisku saslimšanu diagnostikā, diferenciāldiagnostikā, terapijā.

Dažādu sāpju sindromu terapijas nozīmēšanā - muguras,muskuļu, locītavu, arī onkoloģisku sāpju terapijas plāna izstrādē. Veicu triger punktu un perineirālās blokādes, nepieciešamības gadījumā nozīmē arī fizioterapiju.

Vairāk

Dr. Linda Zvaune
neiroloģe, sāpju ārste (algoloģe)

Neirologs ar padziļinātu skatījumu hronisku sāpju ārstēšanā. Specializējos dažādu galvassāpju veidu diagnostikā un ārstēšanā. Mana papildspecialitāte ir algologs jeb sāpju ārsts, kas paver plašāku skatījumu par sāpju izcelsmi, mehānismiem un piemērotākām ārstēšanas iespējām. Konsultēju pacientus ar galvassāpēm, muguras sāpēm, locītavu sāpēm,  vēža izraisītām sāpēm un citiem hronisku sāpju veidiem. Palīdzu sastādīt ārstēšanas plānu, izmantojot multimodālu terapijas pieeju, sadarbojoties ar dažādiem speciālistiem.

Vairāk

Dr. Vita Vestmane
kardioloģe – interniste

Katram pacientam organizēju visaptverošu un individuālu pieeju, un dzīvesveida ieteikumus par kustību nozīmi, atpūtas režīmu, ēšanu un ārstēšanas efektivitātes nodrošināšanu.

Par svarīgāko darba sastāvdaļu kalpo spēja ieklausīties pacientā, kā arī griba būt par atbalstu pacientam pie jebkurām izmaiņām.

Vairāk

Dr. Ilze Maksima
narkoloģe

Narkologs jeb atkarību speciālists ir ārsts, kas palīdz cilvēkam apzināt un atklāt nevēlamo ieradumu dabu, kā arī palīdz meklēt iespējas jaunam dzīves ceļam. Atkarība ir biopsihosociāla slimība, tāpēc pieeja dotajai problēmas risināšanai ir kompleksa un multidisciplināra. Galvenais ir sākt šo problēmu risināt un atnākt uz sarunu ar ārstu-narkologu.

Vairāk

Dr. Lāsma Četverga
ģimenes ārste

Ģimenes medicīnā ir piecu gadu pieredze. Palīdzu pacientam rūpēties par veselību gan akūtos gadījumos, gan hronisku slimību gadījumos. Veicu profilaktisko veselības aprūpi, kas sevī iekļauj profilaktisko vakcināciju, profilaktiskās veselības pārbaudes un cenšos panākt izpratni par veselīga dzīves veida pozitīvo ietekmi uz dzīves kvalitāti un dzīvildzi. Piemeklēju katram pacientam individuālu veselības aprūpes plānu, vajadzības gadījumā piesaistot vajadzīgos speciālistus un diagnostikas metodes, lai nodrošinātu kvalitatīvu veselības aprūpi.

Vairāk

Dr. Inga Dzelve - Klepere
ģimenes ārste

Ikviens no mums ir unikāls, tāpēc katram ir jāatrod gan savs ārsts, kuram uzticēties, gan īstās veselības saglabāšanas metodes. Ja pacienta veselības stāvoklis atļauj, labprātāk iesaku un praksē lietoju homeopātijas un fitoterapijas (augu valsts) līdzekļus. Uzskatu, ka vispirms ārstē  vārds un tikai pēc tam zāles.

Vairāk

Dr. Daina Lustika
ģimenes ārste, pediatre

Strādāju par bērnu ārstu jau vairāk nekā 30 gadus, arī ģimenes ārstes pieredze ir 20 gadi. Veicu gan bērnu, gan pieaugušo veselības aprūpi.

Uzskatu, ka cilvēks pats ir atbildīgs par savu veselību, un ārsts palīdz to īstenot. Veseļojies ar prieku!

Vairāk

Dr. Edmunds Jansons
internists, konsultants mazasinības jautājumos, cigun skolotājs

Vislielāko aicinājumu saskatu internista - iekšķīgo slimību speciālista jomā, jo apvienojot savas zināšanas ar citu speciālistu ieteikumiem un risinājumiem, kā terapeits spēju atrisināt sarežģītas veselības problēmas. Tieši tāpēc, likumsakarīga šķiet arī CIGUN māksla, kurā apvienoti fiziskie, elpošanas, kā arī prāta nomierināšanas vingrinājumi, kuri ir ikvienas atveseļošanās pamatā.

Vairāk

Dr. Inga Zārde
psihiatre, Psihiskās veselības aprūpes virziena vadītāja

Konsultēju pacientus dažādu psihisku traucējumu gadījumā (trauksme, panikas lēkmes, veģetatīva distonija, depresija, miega traucējumi, izdegšanas sindroms, atmiņas traucējumi, psihotiski stāvokļi, personības traucējumi).

Savā darbā izmantoju ne tikai medikamentozo ārstēšanu, bet arī kognitīvi biheviorālās terapijas (KBT) un atbalsta psihoterapijas metodes. 

Vairāk

Dr. Mārtiņš Ogsts
psihiatrs, narkologs

Specializējos psihisku slimību un emocionālo traucējumu diagnostikā, diferenciāldiagnostikā un ārstēšanā. Gandrīz 15 gadu profesionāla pieredze garastāvokļa traucējumu, trauksmes, panikas, somatoformas veģetatīvas distonijas un miega traucējumu u.c. ārstēšanā.

Vairāk

Dr. Jānis Bušs
psihiatrs

Konsultēju cilvēkus, kas cieš no dažādiem psihiskiem traucējumiem, kā arī iesaku preventīvos jeb aizsargājošos pasākumus, lai novērstu saslimšanas iespēju vai traucējumu tālāku attīstību. Veicu iepazīšanos ar pacienta medicīnisko un psihiatrisko vēsturi, izvērtēju pacienta vispārējo fizisko un psiholoģisko stāvokli, izmantoju dažādas diagnostiskās metodes. Sniedzu rekomendācijas par psihisko slimību un traucējumu profilaksi un psihiatrisko rehabilitāciju ņemot vērā šo traucējumu biopsihosociālo modeli.

Kā arī konsultēju pacientu tuviniekus par savu piederīgo veselības stāvokli, kā arī pārrunāju tālāko ārstēšanas taktiku un viņu iespējas sekmēt pacienta veselības stāvokļa uzlabošanos.

Vairāk

Dr. Anete Masaļska
bērnu psihiatre

Sertificēta ārste-psihiatre, konsultēju bērnus (no 3 gadu vecuma), pusaudžus un pieaugušos. Veicu akūtu un hronisku psihisko traucējumu diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi.
Bērniem un pusaudžiem: psihiskās attīstības traucējumi, uzvedības, emociju traucējumi, hiperaktivitāte, uzmanības deficīts, ēšanas traucējumi;
Pieaugušajiem: miega traucējumi, neizprotamas sajūtas ķermenī, uzmācīgas domas un darbības, garastāvokļa traucējumi, panika, izdegšanas sindroms, psihiskas problēmas, kas saistītas ar krīzes situācijām, nervozitāte, atmiņas traucējumi.
Padziļināta interese par psihorehabilitācijas iespējām agrīni diagnosticētiem psihiskās attīstības traucējumiem.

Vairāk

Dr. Marina Veģere
psihiatre

Padziļināti interesējos par vecāka gadagājuma cilvēku psihiskās veselības problēmām. Rezidentūras ietvaros pieredzi guvu, strādājot somato-geriartriskajā nodaļā (specializēta vecāka gadagājuma cilvēku psihiskā aprūpe).
Labprāt iesaistos studentu apmācībā, gatavoju lekcijas par dažādiem psihiskiem veselības traucējumiem. Ir pieredze metodisko materiālu izstrādē ārstu palīgiem par akūtu psihotisku pacientu ārstēšanas taktiku.

Vairāk

Dr. Ilze Sestule
psihoterapeite, psihiatre

Esmu psihodinamiskās psihoterapijas skolas pārstāve, izmantoju arī psihoanalītisko pieeju. Strādāju ar dažāda vecuma pacientiem, tai skaitā arī ar pusaudžiem. Pēdējo gadu laikā papildus interesējos par psihoemocionālām problēmām un krīzi mūža vidusposmā. Īpaša interese un pieredze ir darbs ar ēšanas traucējumiem – anoreksiju, bulīmiju, kompulsīvo pārēšanos. VIVENDI ir iespēja organizēt ēšanas traucējumu ārstēšanu pēc komandas principa – iesaistot nepieciešamos speciālistus un strādāt ne tikai ar pacientu, bet arī ar viņa ģimeni.

Vairāk

Dr. Inta Zīle
psihoterapeite, psihosomatiskās medicīnas ārste

Sniedzu ārsta-psihoterapeita konsultācijas. Diagnosticēju psihosomatiskus traucējumus, veicu diferenciāldiagnostiku un ārstēšanu. Sniedzu pāru un pusaudžu konsultācijas, kā arī individuāli psihodinamisko un psihoanalītiski orientētu psihoterapiju. Lasu lekcijas mediķiem un interesentu grupām.

Vairāk

Dr. Tarass Ivaščenko
psihoterapeits, psihosomatiskās medicīnas ārsts

Esmu dziļi pārliecināts, ka katram pacientam ir nepieciešama īpaša, individuālā pieeja. Tāpēc savā darbā izmantoju dažādas psihoterapijas metodes: psihodinamisko, kognitīvo, biheiviorālo u.c. Pamata specializācija ir psihosomatiskie traucējumi (diagnosticēju, veicu difirenciāldiagnostiku un ārstēšanu) un krīzes intervence.

Vairāk

Simona Treiliha
klīniskā psiholoģe

Mans pamatdarbs jau 16 gadus ir saistīts ar psiholoģisko izpēti gan pieaugušajiem, gan bērniem, izvērtējot viņu kognitīvās funkcijas un personības īpatnības. Darba gaitā esmu secinājusi, ka ļoti liela nozīme (reizēm pat vislielākā) ir sarunai ar klientu.

Vairāk

Ilze Plauča
klīniskā psiholoģe, KBT psihoterapeite

KBT esmu apguvusi pie pasaules un Latvijas vadošiem speciālistiem. Savā darbā veicu pieaugušo individuālo terapiju cilvēkiem ar dažādiem garīgās veselības problēmām. Terapijas laikā izmantoju KBT metodes, apzinātības un shēmu terapijas (kas ir jaunākie KBT atzari) elementus. 

Vairāk

Kristīne Dūdiņa, Mag.Psych.
klīniskā psiholoģe

Sniedzu sistēmisku atbalstu ģimenēm, kurās bērnam ir uzvedības traucējumi, trauksme, nomāktība, bailes, saskarsmes grūtības, hiperaktivitāte, uzmanības koncentrēšanas grūtības vai citas iezīmes, kas apgrūtina bērna adaptāciju, izglītošanos vai labsajūtu.

Vairāk

Svetlana Zaslavska
klīniskā psiholoģe

Lai psiholoģiska izpēte izdotos, ir ļoti svarīgi atrast labu kontaktu ar bērnu un viņa vecākiem. Ir ļoti svarīgi zināt ne tikai bērna vājas puses, bet arī atrast viņa potenciālu, kā arī ieskicēt viņa robežas.

Vairāk

Ilze Reinfelde
klīniskā psiholoģe

Smilšu spēļu terapiju parasti lieto darbā ar bērniem, taču šobrīd to rekomendē arī darbā ar pieaugušajiem, pāriem, ģimenēm un grupām. To izmanto terapijā, personības izaugsmē, komunikācijas veicināšanā un problēmu risināšanā. 

Vairāk

Irina Panovska
deju un kustību terapeite

Esmu pārliecināta, ka ķermenis un prāts ir savstarpēji integrēti: prāts vada kustību un kustība stimulē prāta aktivitāti. Specializējos darbā ar bērniem ar uzvedības traucējumiem, emocionālām grūtībām un citiem psihiskiem traucējumiem. Terapeitiskā pieredze veidojas arī no darba ar senioriem un pieaugušajiem ar kustību traucējumiem un ierobežojumiem.

Vairāk

Liene Sondore
uztura speciāliste

Ikdienā nodarbojos un konsultēju par ēdienkartes plānošanu, diētas maiņu dažādu saslimšanu ietvaros un sniedzu praktiskus padomus, ņemot vērā katra individualitāti un iespējas. Tāpat specializējos praktisku uztura nodarbību vadīšanā - diabēta, kardioloģijas pacientiem, topošajām māmiņām un senioriem. Pavisam noteikti sniedzu palīdzību gadījumos, ja nepieciešams koriģēt svaru, sastādīt jaunu ēdienkarti un ieteikt receptes ēdiena gatavošanā.

Vairāk

Eva Kataja
uztura speciāliste

Specializējos svara regulēšanas un ēšanas traucējumu gadījumos. Pacientu ārstēšanā izmantoju holistisko pieeju, ievācot vispusīgu anamnēzi, veidojot uztura dienasgrāmatas un bioimpedances datu analīzi, uz kuras bāzes tiek sniegtas uztura rekomendācijas un ieviestas ēdiena korekcijas pacienta ikdienā.

Tā kā arī pati esmu pieredzējusi dažādus ēšanas traucējumus, tas ir palīdzējis labāk izprast ārstēšanas terapijas emocionālos aspektus, lai piemērotu labāko risinājumu ikvienam pacientam.

Vairāk

Jeļena Pavlova
uztura speciāliste

Uzturam ir svarīga nozīme cilvēka dzīvē. Uztura paradumi ir viens no mūsu veselību ietekmējošiem faktoriem. Bieži cilvēku vidū pastāv kļūdains uzskats, ka uztura speciālisti liek ievērot ļoti ierobežojošas diētas, izslēdzot iemīļotus produktus. Patiesībā – es neaizliedzu nevienu produktu, bet norādu uz uztura kļūdām un palīdzu tās mainīt, sniedzot padomus un  jaunas receptes, kuras pati esmu izmēģinājusi. Saviem pacientiem iesaku nepretoties pārmaiņām un būt mērķtiecīgiem. Tikai ar gribasspēku un mērķtiecību var sasniegt labu rezultātu jebkurā dzīves jomā, arī ēšanas paradumu maiņā.

Vairāk

Monta Puide
fizioterapeite

Uzskatu, ka sabalansēts dzīvesveids ir veselības pamatatslēga. Ļoti svarīga tā sastāvdaļa ir kustība, un pilnībā piekrītu filozofa Aristoteļa teiktajam: „Nekas tā nenovājina un negrauj cilvēka organismu kā ilgstoša fiziska bezdarbība”. Tādēļ savās nodarbībās cenšos iemācīt iemīlēt kustību un fiziskās aktivitātes.

Vairāk

Diāna Strāķe
masiere

Masāža ir visvecākā mums zināmā dziedināšanas māksla. Tā ir vecāka par visu ortodoksālo medicīnu un citiem alternatīvās dziedināšanas veidiem. Tā iedarbojas uz organismu kā mehānisks kairinājums, kurš tiek radīts ar noteiktiem paņēmieniem.

Masāža paaugstina garīgās darba spējas, mazina nogurumu un stresu. Labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu. Masāžas rezultātā asinis no iekšējiem orgāniem pieplūst ādai un muskuļiem, tiek atvieglota un paātrināta venozā asinsrite. Tā veicina nogurušu muskuļu vairākkārtīgu darbspēju pieaugumu.

Vairāk

Gints Grīnbergs
masieris

Mūsdienu cilvēku ikdiena ir pārpilna ar uztraukumiem, steigu, problēmām un dažāda rakstura situācijām, kuras var izraisīt negaidītas izmaiņas veselībā, tādējādi nereti izmainot dzīves ierasto ritmu.

Cilvēku dzīves kvalitātes līmenis un veselības stāvoklis ir neatdalāmi – kad pasliktināts viens, tad pasliktinās arī otrs. Tādēļ ir svarīgi par veselību pienācīgi rūpēties, uzturot to vēlamajā stāvoklī.

Vairāk

Laine Rutkupa
medicīnas māsa

Māsa ir medicīnas speciālists, kuras profesijas pamati balstās uz zināšanām, prasmēm un vēlēšanos palīdzēt.

Esmu ambulatorā medicīnas māsa, izvēlējos šo pamatspecialitāti, jo vēlos palīdzēt pacientiem jau pirmajā saskarsmes posmā, tādā veidā nodrošinot pacientu uzticību un līdzestību ārstēšanās procesā. 

Vairāk

Jūlija Šakurova
medicīnas māsa

Manas dzīves aicinājums ir palīdzēt cilvēkiem, ne tikai dziedējot ķermeni, bet arī dvēseli. Tāpēc mana iegūtā izglītība ir daudzveidīga. Katrs pacients tiek mīļi sagaidīts, uzklausīts un tam tiek sniegta profesionāla palīdzība.

Vairāk