()


Spirulīna. Brīnumlīdzeklis vai reklāmas triks?! (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Spirulīna ir bagātīgs olbaltumvielu avots, kas satur vitamīnus, minerālvielas un mikroelementus. Tomēr veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Eva Kataja liek uzmanīties, lietojot ikdienā spirulīnu. Kādos gadījumos spirulīna ir vērtīgs uztura bagātinātājs? Un kādos gadījumos spirulīnu ir aizliegts lietot? To noskaidro žurnāla "Ievas Veselība" jaunākajā numurā (#22)!

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs prātīgām veģetārietēm (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Ja vēl nesen tika apšaubīts, ka veģetārs uzturs un uzturs, kurš balstās lielākoties uz augu izcelsmes produktiem, var organismu nodrošināt ar nepieciešamajām uzturvērtībām vajadzīgajā daudzumā, tad tagad šāds uztura veids ir ieguvis zinātnisku atzinību. Žurnāla "Ievas Veselība" numurā (#9) veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore skaidro svarīgas nianses, kas būtu jāņem vērā veģetāras ēdienkartes izstrādei.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs mammām un viņu punčbēbīšiem (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Bērniņa gaidīšana ir skaists laiks, kuru ir jāizbauda, taču šajā laikā ir svarīgi arī padomāt par sabalansētu uzturu, gatavot veselīgu, pilnvērtīgu un garšīgu ēdienu. Jaunākajā žurnāla "Ievas Veselība" numurā (#4) veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore sniedz uztura ieteikumus mammām un viņu punčbēbīšiem. 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Mammīt, Tev ir jāēd! (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Daudzas māmiņas, uzsākot jaundzimušā ēdināšanu ar krūti, nav pārliecinātas par to, kas būtu pašām jāiekļauj savā ēdienkartē, lai nenodarītu skādi bērniņa vēderam. Pastāv daudz un dāžādu ieteikumu par to, kas būtu un kas nebūtu jāēd, taču tik pat daudz pastāv arī dažādu mītu. Noskaidro veselības centra "Vivendi" uztura speciālistes Lienes Sondores ieteikumus, lasot žurnāla "Ievas Veselība" jauno numuru (#14)!

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs romantiskai spraunuma atgūšanai (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Žurnāla "Ievas Veselība" numurā (#13) veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore sniedz uztura ieteikumus pārim, kurš vēlas atgūt ar gadiem zaudēto spraunumu! Kā uzsākt un noturēt veselīgu dzīvesveidu, atbalstot viens otru? Lasi un gūsti iedvesmu veselīgam uzturam.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs TEV, kas dzīvo biroja krēslā (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore sniedz ieteikumus, kā ēst ne tikai veselīgi, bet arīdzan garšīgi, žurnāla "Ievas Veselība" š.g. pirmajā numurā.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs ļoti apaļajām dāmām (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Liekais svars ir bīstams slogs cilvēka organismam, kas var radīt neatgriezeniskus bojājumus, ja laikus nesāk rūpēties par savu veselību! Jaunākajā žurnāla "Ievas Veselība" numurā (#6) veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore sniedz uztura ieteikumus ļoti apaļajām dāmām. 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs vīriem kā sīpollociņiem (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Ne jau visi vēlas zaudēt svaru - pie uztura speciālistiem nāk arī tādi cilvēki, kuri vēlētos uzaudzēt ķermeņa masu. Taču šajā gadījumā ir jāņem vērā svarīgi faktori - gēnus nav iespējams izmainīt un dažreiz ar uzturu vien neiztikt, būs nepieciešamas arī fiziskas aktivitātes. Žurnāla "Ievas Veselība" numurā (#7) veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore sniedz uztura ieteikumus vīriem kā sīpollociņiem. 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs apaļam puisēnam (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Nereti tiek uzskatīts, ka liekais svars mazam bērnam nav nekas šausmīgs - paaugsies, izstiepsies un viss būs kārtībā! Taču uztura speciāliste apgalvo pretējo, ka "parasti tie, kuri ir apaļi mazi, tādi būs arī pieauguši". Jaunākajā žurnāla "Ievas Veselība" numurā (#8) "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore sniedz uztura ieteikumus vecākiem, kuru bērns ir nedaudz apaļīgs. 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Uzturs ALUS vēderiem (žurnāls Ievas Veselība, 2018)

()

Žurnālā "Ievas Veselība" (#2) veselības centra "Vivendi" uztura speciāliste Liene Sondore sniedz ieteikumus vīriem ar "alus" vēderiņiem par veselīgu un garšīgu uzturu - ko labāk ēst brokastīs, pusdienās un vakariņās? 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Vai pensionāre ar 280 eiro pensiju var paēst tā, lai organismam nekā netrūkst? (žurnāls Ievas Veselība, 2017)

()

Rubrikā "Jautājums uz šķīvja", Liene Sondore palīdz izplānot ekonomisku, uzturvielām bagātu un veselīgu ēdienkarti senioriem. Noderīgi padomi un idejas iepērkoties un gatavojot.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Arī Tu gribi gavēt? (žurnāls Ievas Veselība, 2017)

()

Gavēnis - kāpēc to darām un, kādus ēdienu izvēlēties, zelta ieteikumi un recpetes gavēņa ēdienkartē.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Pielikt punktu kārei pēc saldumiem (žurnāls 36.6, 2017)

()

Visi zinām, ka ar cukuru aizrauties nav ieteicams - tas kaitē zobiem, veicina liekā svara veidošanos. Bet ko iesākt, ja našķus kārojas dienu un nakti? Kā uzveikt tieksmi mieloties ar saldumiem vēl un vēl? Žurnālā skaidro internists dr. Edmunds Jansons

Rakstu aicinām lasīt šeit


Svētku pārēšanās un glāze vīna (žurnāls Mans Mazais, 2017)

()

Nevienam nav noslēpums, ka svētkos bieži gadās pārēsties, tāpat arī uzrodas vēlme lietot alkoholu. Kas šajā gadījumā jāzina topošajām māmiņām - vai grūtniecība dod zaļo gaismu ēšanai par diviem? Veselības centra "Vivendi"uztura speciāliste Eva Kataja sniedz atbildi uz šiem un citiem jautājumiem žurnāla rakstā.

Rakstu aicinām lasīt šeit


We use cookies to provide and improve our services. By using our site, you consent to our Cookies Policy.