()

Rakstu aicinām lasīt šeit


Rakstu aicinām lasīt šeit


Rakstu aicinām lasīt šeit


Migrēna iet rokrokā ar trauksmi (žurnāls Mājas Dakteris, 2018)

()

"Viena no biežāk sastopamajām veselības likstām ir galvassāpes, tajā skaitā arī tāda nopietna slimība kā migrēna. Migrēnas izraisītāji var būt daudzi faktori, to skaitā arī emocionāli." Veselības centra "Vivendi" psihiatre dr. Natālija Bērziņa-Novikova stāsta par to, kā depresija un trauksme var būt migrēnas izraisītāji. Lasi rakstu jaunākajā žurnāla "Mājas Dakteris" numurā!

Rakstu aicinām lasīt šeit


()

Rakstu aicinām lasīt šeit


Ar migrēnu nav jāsadzīvo, tā jāarstē (žurnāls Mājas Dakteris, 2018)

()

Ko iesākt tiem, kam migrēna ir tik spēcīga, ka izsit no sliedēm? Veselības centra "Vivendi" neiroloģe, algoloģe dr. D.Jēgere stāsta: "Īstenībā migrēnas priekšā nevajadzētu tik vienkārši piekāpties. Ir zāles, ar kurām lēkmi var padarīt pēc iespējas īsāku... Vēl cita metode ir onabotulīna toksīna injekcijas galvas ādā noteiktos punktos. To lieto hroniskas migrēnas ārstēšanai, ja citas metodes ir neefektīvas.. Mēs rēķinām, ka 70% cilvēku, kas saņem šo terapiju, ir ievērojama uzlabošanās vai arī lēkmes gandrīz izzudušas." Vairāk lasi žurnāla "Mājas Dakteris" jaunākajā numurā!

Rakstu aicinām lasīt šeit


Migrēna – slimība ar izplūdušiem rāmjiem (žurnāls TAKA, 2017)

()

Migrēna nav tikai galvassāpes! Žurnālam "TAKA" veselības centra “Vivendi” neiroloģe, algoloģe dr. Daina Jēgere stāsta, kas ir migrēna, kādi ir izplatītākie mīti par šo slimību un kādēļ tā rodas. 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Galvassāpes ar daudzajiem nezināmajiem (žurnāls 36,6, pielikums Pretsāpju Ceļvedis, 2017)

()

Sāp galva. Teikums, kuru daži pasaka vien pāris reižu dzīvē, bet citiem tas ir kā mūžīgais pavadonis. Galvassāpes var liecināt gan par dažādām slimībām, gan būt kā atsevišķa saslimšana - migrēna. Veselības centra "Vivendi" neiroloģe, algoloģe dr. Daina Jēgere dalās ar savām zināšanām un ieteikumiem par galvassāpēm žurnāla "36,6" pielikumā "Pretsāpju ceļvedis". 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Migrēna grūtniecības un krūts barošanas laikā. II daļa (žurnāls Medicus Bonus, 2017)

()

Sievietēm, kuras slimo ar migrēnu, grūtniecība var izrādīties patīkams periods, jo gaidību laikā migrēnas galvassāpes kļūst vājākas, lēkmes ir īsākas un retākas. Veselības centra "Vivendi" neiroloģe, algoloģe dr. Daina Jēgere stāsta par galvassāpju diagnostiku un terapijas iespējām grūtniecības laikā, savukārt fizioterapeite Monta Puide dalās zināšanās par migrēnas un muskuļu stāvokļa saistību.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Migrēna grūtniecības un krūts barošanas laikā (žurnāls Medicus Bonus, 2017)

()

Migrēna ir viena no biežākajām pacientu sūdzībām ģimenes ārsta, neirologa un algologa praksē. Lielākā daļa migrēnas slimnieku ir sievietes. Daļai migrēnas lēkmes pirmo reizi mēdz parādīties pubertātes laikā, bet citām tās rodas grūtniecības izraisīto hormonālo izmaiņu ietekmē. Ko iesākt ar galvassāpēm grūtniecības un krūts barošanas laikā? Ar savām zināšanām dalās "Vivendi" neiroloģe, algoloģe dr. Daina Jēgere, kurai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze galvassāpju diagnostikā un ārstēšanā.

Rakstu aicinām lasīt šeit


()

Rakstu aicinām lasīt šeit


7 aktuāli jautājumi par migrēnu (žurnāls Ievas Veselība, 2017)

()

Ja galva Tev sāp bieži un stipri.. Kā var nekļūdīgi pateikt, ka galvassāpes tik tiešam ir migrēna? Izlasot šo 7 būtisku jautājumu atbildes, kuras sniedz neiroloģe, algoloģe dr. Daina Jēgere, radīsies labāka izpratne par migrēnu un tās ārstēšanās veidiem, žurnālā "Ievas Veselība". 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Galvassāpes un somatoformi traucējumi (žurnāls Doctus, 2017)

()

Palīdzību algologa vai neirologa praksē bieži meklē pacienti ar panikas epizodēm un somatoformiem traucējumiem, jo šīs sūdzības nereti kombinējas ar galvassāpem. "Vivendi" neiroloģe, algoloģe dr. Daina Jēgere stāsta par galvassāpju un neirotiskā spektra traucējumu gadījumiem.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Dzīvesbiedre migrēna. Tabletes un citi pielabināšanās veidi (žurnāls Veselība, 2017)

()

Tās taču tikai galvassāpes! Bieži vien šādu komentāru dzird migrēnas pacienti no cilvēkiem, kuriem nav nojausmas par to, ko lēkmju laikā var piedzīvot slimnieks. Veselības centra "Vivendi" neiroloģe, algoloģe dr. Linda Zvaune sniedz plašu un izglītojošu informāciju par dzīvi ar migrēnu un tās likstām žurnāla "Veselība" novembra numurā. 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Kad galva lēkmē plīst pušu (laikraksts Diena, 2017)

()

Sabiedrībā aizvien trūkst izpratnes par migrēnu, pat pašu tās pacientu vidū. "Vivendi" neiroloģe, algoloģe dr. Linda Zvaune stāsta padziļinātāk par migrēnu, ar kuru slimo katrs septītais pasaules iedzīvotājs, un tās ārstēšanās iespējām. 

Rakstu aicinām lasīt šeit


Galvassāpju pavēlniece (žurnāls Veselība, 2016)

()

Šķiet, neiroloģei un sāpju speciālistei Dainai Jēgerei ir pa spēkam atmaskot jebkuras galvassāpes. Pie viņas palīdzību meklē migrēnas slimnieki, kas cita, šo ārsti iesaka kā labāko šajā jomā.

Rakstu aicinām lasīt šeit


We use cookies to provide and improve our services. By using our site, you consent to our Cookies Policy.