Speciālisti, kas var palīdzēt:

Cigun vingrošana

Ci gun (Ci – dzīvības enerģijas, gun – darbs) ir Ķīnas izcelsmes atveseļošanas metodika, kurā ietilpst fiziskā un elpošanas vingrošana, kā arī prāta nomierināšanas vingrinājumi. Tradicionāli Ci gun ir Ķīnas medicīnas sastāvdaļa, bet Latvijas kontekstā Ci gun metodi mēs saprotam kā atveseļošanas vingrošanu, atbrīvotu no svešās mistikas un reliģiskiem uzskatiem, metodoloģiski pielāgotu mūsu zemes cilvēka mentalitātei.

Ci gun metodi var izmantot kā atveseļošanas vingrošanu, neatkarīgi no vecuma – labas fiziskas formas un darbaspēju saglabāšanai un veicināšanai.

Ci gun vingrojumu programmas mērķis ir parādīt elementārus atveseļošanās vingrinājumus, kuri ietverti vairākās daļās:

  1. Fiziskie vingrinājumi - veido pareizu ķermeņa stāju, koordinētas un plūstošas kustības, kā arī ietekmē ķermeņa aktīvās ādas zonas.
  2. Elpošanas vingrinājumi – nostiprina diafragmālo elpu, tiek pielietota mierīga un lēna elpa, elpas izmantošana labsajūtas veicināšanā.
  3. Vingrinājumi mierīgam prātam -tiek veltīti domu sakārtošanai, pozitīvai domāšanai, iekšējās koncentrēšanās pamatu veidošanai.

Vienas nodarbības ilgums ir stunda un tā notiek 1 reizi nedēļā, dalībnieki vingrinājumus praktizē arī mājās līdz pat 20 minūtēm dienā. Nodarbības vada Latvijas ārstu biedrības sertificēts Ci gun metodes speciālists.

Ci gun vingrošana iemācīs pacientiem ar sava ķermeņa un prāta spējām, neizmantojot medikamentus vai citus ārējos līdzekļus:

  1. pārvaldīt stresu, regulēt darba un atpūtas režīmu, domāt produktīvāk;
  2. uzlabot locītavu, mugurkaula un nervu sistēmas stāvokli;
  3. atjaunot darbaspējas un dzīvības enerģiju, regulēt miegu un dzīvot efektīvāk

Cigun vingrošanu vada:

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24h iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, ir jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

We use cookies to provide and improve our services. By using our site, you consent to our Cookies Policy.