Migrēnas ārstēšana ar Cefaly®

Medicīnā plaši pazīstama un daudzus gadus praktizēta saspringuma galvassāpju un migrēnas ārstēšanas metode ir neiromodulācija, kas ar speciālu, cilvēka ķermenim saprotamu elektrisku impulsu palīdzību stimulē trīszaru nervu, mazinot vai novēršot galvassāpes.
Neirostimulācija līdz šim ir bijusi iespējama, lietojot tikai kompleksu, apjomā lielu un dārgu aprīkojumu. Veselības centrs Vivendi piedāvā tehnoloģisko inovāciju – mūsdienīgu, viegli lietojamu ierīci Cefaly®. Beļģijā izstrādātā ierīce ir paredzēta gan akūtu galvassāpju lēkmju intensitātes mazināšanai, gan to ārstēšanai un profilaksei. 

Medicīnas ierīci Cefaly® var lietot arī mājas apstākļos, vai ņemt līdzi izbraukumos, tā ir droša un viegli lietojama.

Pēc pētījumu datiem - lietojot Cefaly® akūtas lēkmes laikā, 65% gadījumu galvassāpes tiek samazinātas un vienā no trīs reizēm – apturētas. Lai sekmētu ārstēšanos – lēkmju biežuma un intensitātes mazināšanos –, ierīci nepieciešams lietot regulāri ilgākā laika periodā, ieteicams vismaz 3 mēnešus.

Cefaly® ir alternatīva medikamentiem! Klīniskie pētījumi pierāda, ka lietojot Cefaly® profilaktiskā režīmā 3 mēnešus, galvassāpju pacientiem samazinās specifisko migrēnas medikamentu nepieciešamība par 36,6%.
Ierīce ir ļoti droša, tās lietošanai nav manāmu blakusparādību!

Visbiežāk uzdotie jautājumi:

1. Vai galvassāpes pazudīs uzreiz pēc 20 minūtēm? Priekšējā tipa saspringuma galvassāpju gadījumā lietojot aparāta programmas 1. režīmu, sāpes izzudīs jau tūlīt, bet sāpju pāriešanas periods var ilgt līdz 2h.

2. Vai Cefaly® ir kontrindikācijas? To nevajadzētu lietot, ja jūs brauciet ar auto; ja jums bijusi sejas vai galvaskausa traumas vai ja jums ir kādi izsitumi un alerģija elektrodu pielikšanas vietā.

3. Vai Cefaly® var lietot grūtnieces? Jā, Cefaly® var lietot arī grūtnieces.

4. Vai cilvēki kam ir kardiostimulators var lietot Cefaly? Jā, jo Cefaly® neietekmē kardiostimulatora darbību.Vienas procedūras ilgums un cena: 20 min, 15,- EUR

Ierīci Cefaly® ir iespēja arī iegādāties! Cena: 295,- EUR (tās cena Latvijā ir vienota)

iespējams arī iegādāties papildus elektrodus - 3 elektrodu komplekts: 19,-EUR

 

Vairāk par Cefaly® efektivitāti un drošību lasīt šeit