BEZgrēka našķi. Meistarklase

Veselīgs un garšīgs našķis – vai tas maz ir iespējams? Veselības centra “Vivendi” sertificēta uztura speciāliste Jeļena Pavlova atbild apstiprinoši. Vēl aiz vien neticami? Tad apmeklē uztura speciālistes meistarklasi “Bezgrēka našķi”, kurā ne vien pārliecināsies, bet arī iemācīsies pagatavot tos, un nobeigumā vēl nobaudīsi brīnumainos bezgrēka našķus.

Meistarklases mērķis ir parādīt, ka jebkuru našķi var padarīt par veselīgu. Veselīgs našķis var saturēt cilvēkam nepieciešamos vitamīnus, minerālvielas un šķiedrvielas, kā arī ievērojami mazāk cukura vai sāls salīdzinājumā ar veikalu plauktos lielāko daļu pieejamajiem našķiem.

Nodarbības būs noderīgas ne tikai cilvēkiem, kuri vēlas ierastos našķus aizvietot ar veselīgāku alternatīvu, bet arī vecākiem, kuru bērni ir īsti naķšotāji!

Meistarklases “Bezgrēka našķi” ietvaros notiks viena nodarbība, kurā dalībnieki iemācīsies pagatavot gan saldos, gan sāļos našķu, piemēram, veselīgas un garšīgas konfektes, pilngraudu kēksu, veselīgo picu vai kādu no humusa veidiem. Veselīgu našķu receptēs tiks iekļauti pākšaugi, pilngraudu milti, dārzeņi, žāvēti un svaigi augļi, ogas, kā arī rieksti un dažādas sēklas.  

Uztura speciāliste Jeļena Pavlova nodarbībā pārrunās teorētiskās zināšanas un sniegs atbildes uz dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Nodarbība notiks 21. martā no plkst. 18:00 līdz 20:00.

Maksa par vienu nodarbību: 30,00 EUR

Ja uz nodarbību nāksiet divatā, tad saņemsiet 10% atlaidi

Dalības maksā ietilpst:

  • izdales materiāli,
  • ēdienu receptes,
  • pārtikas produkti gatavošanai.

 

Pieteikšanās, rakstot uz info@vivendicentrs.lv vai zvanot uz tālruni 204 51 777.