Bezmaksas lekcija: Vingrojumi darbā koncentrēšanās uzlabošanai un saspringuma mazināšanai

Atzīmējot Vispasaules fizioterapijas dienu, veselības centrs “Vivendi” aicina visus interesentus uz bezmaksas interaktīvu lekciju “Vingrojumi darbā koncentrēšanās uzlabošanai un saspringuma mazināšanai”, kas notiks 14. septembrī plkst. 13:00 – 14:00.

Šogad Vispasaules fizioterapijas diena tiek veltīta fiziskās un psihiskās veselības savstarpējai ietekmei.

Cilvēka ķermenis ir radīts kustībai – regulāras fiziskās aktivitātes ne vien uzlabo sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmu, stiprina ķermeņi, optimizē svaru, bet arī palīdz pārvarēt pārmērīgu stresu, saspringumu, depresiju, miega traucējumus, trauksmes un panikas lēkmes un citus veselības traucējumus. Fiziskie vingrojumi spēj arī ievērojami uzlabot koncentrēšanās un atmiņas spējas, garastāvokli un pašnovērtējumu.

Sāc ar 30 minūšu vidējas intensitātes slodzi katru dienu un Tu jutīsi
pozitīvas izmaiņas gan savā miesā, gan garā!

Bezmaksas lekcijā “Vingrojumi darbā koncentrēšanās uzlabošanai un saspringuma mazināšanai”, ko vadīs sertificēta fizioterapeite Monta Puide, tiks apskatītas šādas tēmas: sēdošs darbs un gravitācijas spēka ietekme, saistība starp stāju, darba pozu, intensitāti un labsajūtu, ergonomika un izplatītākie veselības traucējumi darba vidē, ikdienas saspringuma un sāpju novēršana.  Fizioterapeite Monta Puide  lekcijas laikā parādīs arī dažādus noderīgus vingrojumus, ko katrs pats varēs izmēģināt mājās vai darbā stresa un saspringuma mazināšanai.

Lekcija notiks piektdien, 14. septembrī no plkst. 13:00 līdz 14:00 Veselības centrā “Vivendi”, Dzirnavu ielā 16, Rīgā.

Iepriekšējā pieteikšanās ir obligāta: rakstiet uz info@vivendicentrs.lv vai zvaniet uz tālruni 204 51 777.