Jaunums! Masāža grūtniecēm

Jaunums! Masāža grūtniecēm

Grūtniecības laikā sieviete piedzīvo visdažādākās pārmaiņas – gan emocionāli, gan fiziski. Šīs pārmaiņas var ietekmēt sievietes labsajūtu un veselību, tādējādi liedzot pilnvērtīgi baudīt bērniņa gaidīšanas laiku.

Masāža topošai māmiņai var ievērojami uzlabot un atvieglot grūtniecības periodu, mazinot satraukumu vai nemieru, nogurumu, pietūkumu, muskuļu un locītavu sāpes, kā arī var uzlabot dzemdību procesu un jaundzimušā veselību. Taču jāņem vērā, ka masāžu grūtniecības laikā var veikt tikai sertificēts masieris, kurš ir kvalificējies grūtnieču masāžas veikšanā.

Pirmais grūtniecības trimestris

Pirmajā grūtniecības trimestrī nav ieteicams veikt krasas izmaiņas dzīvē, tādēļ ieteicamas ir maigas un relaksējošas masāžas, kas nomierinās ķermeni un prātu. Bet drošību nolūkos pirms masāžas veikšanas pirmajā grūtniecības trimestrī ir ieteicams konsultēties ar savu ārstu.

Otrais grūtniecības trimestris

 Otrajā grūtniecības trimestrī var drošāk apmeklēt masāžas, jo sievietes organisms ir pielāgojies pārmaiņām, ko rada grūtniecība. Var izmēģināt arī dažādas aromātiskās masāžas, jo tās lielākoties vairs neradīs nelabumu sajūtu šajā trimestrī, bet gan ļaus pilnvērtīgi relaksēties.

Trešais grūtniecības trimestris

Trešajā grūtniecības trimestrī ir ieteicams veikt masāžu kādai konkrētai ķermeņa zonai, tādejādi veicinot venozo un limfas atteci, jo šajā trimestrī ievērojami pieaug slodze ķermeņa iekšējiem orgāniem, jo uz tiem ir pieaugošs augļa spiediens, nosprostojot asinsvadus un limfmezglus.

 

Masāžu grūtniecēm veic sertificēta masiere Diāna Strāķe

Pieteikties uz masāžu grūtniecēm iespējams, zvanot uz tālruni 204 51 777 , rakstot uz e-pastā info@vivendicentrs.lv vai spiežot E-pieraksts