Dāvanā: ēdienkarte svara mazināšanai

Dāvanā: ēdienkarte svara mazināšanai

Ēšanas paradumiem ir būtiska loma cilvēka dzīvē, spēja dzīvot veselīgi, nenodarot pāri savam organismam. Diemžēl ļoti bieži cilvēkiem nav pietiekamas izpratnes par to, kuri produkti ir veselīgi un uzturā ieteicami un kuri organismam nodara ļaunumu.

Apmeklējot uztura speciālista konsultāciju, pacientiem tiks sniegta informācija par to, kā pilnveidot savu ēdienkarti, pagatavot ēdienu, lai saglabātu tā uzturvērtību, uzlabotu savu pašsajūtu un nostiprinātu imunitāti, kā arī tiks kliedēti mīti un aizspriedumi par ēšanas paradumiem un neveselīgiem pārtikas produktiem.


Apmeklē četras uztura speciālista konsultācijas un saņem DĀVANĀ standartizēto ēdienkarti, ar kuras palīdzību varēs ne vien mazināt svaru, bet arī iemācīties ēst atbilstoši veselīga uztura pamatprincipiem.*


Uztura speciāliste Jeļena Pavlova ir izstrādājusi standartizētu ēdienkarti, kurā ir sabalansēts uzturvielu daudzums, ko katram pieaugušajam ar nelielu vai vidēju fizisko aktivitāti jāuzņem ikdienā. Daudz un dažādas diētas ir pieejamas sabiedrībai, taču diemžēl nereti rodas grūtības tās ievērot ilgstoši, jo galvenokārt tajās produktu daudzums ierobežots vai tiek likts uzsvars uz noteiktiem produktiem. Taču standartizēta ēdienkarte nav paredzēta vienam produktam jeb monodiētai vai ļoti ierobežojošai diētai.

Standartizēta ēdienkarte izstrādāta uztura plānam, kurš paredz viegli pagatavojumus ēdienus 7 dienām, 5 ēdienreizēm katrā dienā. Šīs ēdienkartes mērķis ir palīdzēt cilvēkam optimizēt svaru un paralēli mācīties ēst atbilstoši veselīga uztura pamatprincipiem.

Ēdienkarte būs pieejama latviešu un krievu valodās. 

Lai izvērtētu jūsu ēšanas ieradumus, veselības stāvokli un piemērotību standarta ēdienkartei, ir jāpiesakās uz pirmo konsultāciju pie uztura speciālistes Jeļenas Pavlovas. Tās ietvaros tiks veikts arī bioimpedances mērījums. Konsultācijas laiks 45 min.

Uztura speciālista pirmreizējās konsultācijas cena ir 40,00 EUR, savukārt atkārtotas vizītes - 30,00 EUR.

Pieteikšanās zvanot uz tālruni 204 51 777, rakstot uz e-pastā info@vivendicentrs.lv vai spiežot uz E-pieraksts.


*Standartizētas ēdienkartes vērtība ir 40,00 EUR.

*Piedāvājums ir spēkā, ja četras konsultācijas ir notikušas divu mēnešu laikā.