Citi

Antioksidantu līmeņa noteikšana (Biozoom)

Biozoom mērījums ir modernākā pieeja sava veselības stāvokļa analīzei. Tiem, kuri, domājot par veselības uzlabošanos, ievieš izmaiņas ēšanas paradumos un dzīvesstilā, nu ir radīta iespēja sekot līdzi pārmaiņām. 

Antioksidantu līmeņa mērījums palīdzēs noskaidrot:

  • Vai imūnsistēma strādā pietiekami labi?
  • Vai ar ikdienas uzturu uzņem pietiekamā daudzumā organismam nepieciešamos vitamīnus?
  • Vai dari pietiekami daudz, lai aizkavētu novecošanās procesus?

Vai zini savu antioksidantu līmeni?

Kas ir antioksidanti?

Būtisks veselības problēmu un novecošanas faktors ir oksidatīvais stress. Tas rodas, ja organismā izveidojas pārāk daudz brīvo radikāļu - aktīvu molekulu, kuras ir iesaistītas daudzos procesos, kas kaitē veselībai un pakāpeniski paātrina novecošanos.

Lai novērstu oksidatīvo stresu un stiprinātu imūnsistēmu, nepieciešams nodrošināt pietiekamu antioksidantu klātbūtni organismā. Antioksidanti ir zināmi kā brīvo radikāļu ‘utilizētāji’, tie neitralizē radikāļus un pasargā organismu no bojājumiem.

Pēdējās desmitgadēs brīvie radikāļi ir kļuvuši par galveno novecošanās cēloni divu svarīgu iemeslu dēļ - to klātbūtne mūsu dzīvē arvien vairāk palielinās un mēs vairs nelietojam tik daudz pārtikas ar augstu antioksidantu saturu, kas pasargā mūs no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības.

 

Trīs priekšnoteikumi pietiekoša antioksidantu līmeņa nodrošināšanai:

1. veselīgs uzturs +

2. pietiekamas fiziskās aktivitātes +

3. kontrolēts stresa līmenis

Kā notiek mērījums

Mūsdienās, lai kontrolētu savu antioksidantu līmeni, nav nepieciešams nodot asins analīzes. Izmantojot modernas, Berlīnes zinātnieku patentētas tehnoloģijas, dažu sekunžu laikā ar optisku metodi var saņemt informāciju par antioksidantu līmeni organismā. Mērījums tiek veikts cilvēka audos (uz plaukstas), nosakot specifisku biomarķieri. Vadoties no šiem datiem, ar speciāla algoritma palīdzību tiek noteikts antioksidantu līmenis. Mērījums ir nekaitīgs veselībai, cilvēks  nejūt sāpes vai diskomfortu. 

Speciālista konsultācija – ko varam darīt, lai paaugstinātu antioksidantu līmeni

Uztura speciālists palīdzēs tikt skaidrībā, kas tieši varētu būt iemesls pazeminātam antioksidantu līmenim. Kopīgi pārlūkojot dzīvesveidu un ēšanas ieradumus, uzzināsiet, kādas tieši pārmaiņas jāievieš, lai audzētu antioksidantu līmeni un vienlaikus uzlabotu organisma aizsargspējas pret slimībām. Uztura speciālists palīdzēs saprast, kuru produktu iekļaušana ikdienas ēdienkartē, radīs vislielāko atbalstu antioksidantu līmenim. Tāpat regulāras konsultācijas un antioksidantu līmeņa kontrole ir labs veids, kā atbrīvoties no neveselīgiem ieradumiem, uzlabot savu vitalitāti un enerģiju, kā arī samazināt novecošanās procesus.  

 

Antioksidantu līmeņa mērījumus var veikt veselības centrā "Vivendi" katru darba dienu no 8:00 līdz 20:00. Mērījumam iepriekšējs pieraksts nav nepieciešams.


Kontaktpersona: Agita Lazdiņa
Tālrunis: 29 469 750
E-pasts: agita.lazdina@vivendicentrs.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz