Aicinājums piedalīties aptaujā par miega kvalitāti

Aicinājums piedalīties aptaujā par miega kvalitāti

Kvalitatīvs miegs ir nepieciešams ikvienam cilvēkam, jo tas ietekmē dažādas dzīves sfēras, tajā skaitā, arī veselību. Savukārt miega kvalitāti var ietekmēt ne vien fiziskie faktori, piemēram, gultas, matrača un spilvena kvalitāte, bet arī dažādi psihoemocionālie aspekti, liedzot mums pietiekami izgulēties un ietekmējot pašsajūtu. 

Arī Covid-19 pandēmija, ārkārtas situācija un ierobežojumi var radīt stresu, neziņu, apjukumu u.c. negatīvas emocijas, kas pavisam noteikti atstāj negatīvu ietekmi uz miegu un tā kvalitāti. Latvijas Medicīnas Studentu Asociācijas (LMSA) pārstāvji ir izveidojuši nelielu aptauju ar mērķi, noskaidrot, kādi ir cilvēku paradumi un miega tendences tieši ārkārtas situācijas laikā. 

Visi iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā, aptauja ir anonīma un tās aizpildīšana neaizņems vairāk par 5 minūtēm Tava laika. 

AIZPILDĪT APTAUJU! 

Jau iepriekš pateicamies par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanā. 

 

Avots: LMSA

Avots: LMSA

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz