Aicinām apmeklēt bezmaksas konferences

Aicinām apmeklēt bezmaksas konferences

Medicīnas darbiniekiem iespēja bez maksas apmeklēt veselības centra “Vivendi” organizētās interaktīvās konferences, ko vadīs un savā pieredzē dalīsies psihiatrs, Londonas Universitātes koledžas lektors prof. Pauls Robinsons.

Konferences norisināsies tiešsaistē divas dienas: 22. un 23. jūlijā, no plkst. 10:00 līdz 18:00. Dalībnieki var apmeklēt abas dienas vai izvēlēties vienu no tām.

! Pasākums notiks angļu valodā ar sinhrono tulkošanu latviešu valodā.

Pirmās dienas konferences “Pacientu ar ēšanas traucējumiem aprūpes sistēma” laikā tiks diskutēts par esošo veselības aprūpes organizāciju pacientiem ar ēšanas traucējumiem un par sistematizētas aprūpes izveidi pacientiem ar ēšanas traucējumiem, tostarp, pacienta pāreju no pediatriska uz pieauguša pacienta aprūpi.

Šī ir lieliska iespēja piedalīties jaunas sistēmas radīšanā Latvijā, lai pilnveidotu pacientu ar ēšanas traucējumiem ārstēšanas un aprūpes procesu.

Mērķauditorija: ārsti (psihiatrs, psihoterapeits, pediatrs, internists, endokrinologs, ginekologs)

PIETEIKTIES KONFERENCEI

Skatīt konferences programmu

TIP: 8 punkti


Otrās dienas konferences “Ēšanas traucējumi, to diagnostika un ārstēšana” laikā tiks diskutēts par ēšanas traucējumu veidiem, to diagnostiku, risku izvērtēšanu pacientiem ar ēšanas traucējumiem, kā arī par ārstēšana plāna izveidi šāda veida pacientiem.

Konference vairāk paredzēta praktizējošiem speciālistiem, kas vēlas uzzināt un apgūt jaunas ārstēšanas metodes un to pielietojumu praksē.

Mērķauditorija: ārsti, māsas, funkcionālie speciālisti

PIETEIKTIES KONFERENCEI

Skatīt konferences programmu

TIP: 8 punkti


Īsumā par lektoru prof. Paulu Robinsonu

Starptautiski atpazīstams lektors un psihiatrs, kam ir plaša profesionālā pieredze ēšanas traucējumu pacientu ārstēšanā un sistēmas izveidē dažādās Eiropas valstīs, lai veidotu multidisciplināru un veiksmīgu ārstēšanu, nodrošinot pēctecīgu pāreju no pediatriskās aprūpes uz pieaugušā aprūpi. P. Robinsons ir izveidojis ārstēšanas metodes pacientiem ar ēšanas traucējumiem, kā arī izdevis grāmatas par šo tēmu.

Vairāk informācijas šeit

Projektu iniciē Veselības ministrija, un tas tiek realizēts ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.6.0/17/1/001 “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana” atbalstu.

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.6.0/17/1/001 “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana”

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz