Atbalsta grupa atkarīgo personu tuviniekiem

Atbalsta grupa atkarīgo personu tuviniekiem

Atbalsta grupas mērķis ir sniegt psiholoģisku atbalstu cilvēkiem – atkarīgu personu tuviniekiem, draugiem un kolēģiem – kuri šobrīd ir vai dzīves laikā ir bijuši destruktīvās attiecībās ar atkarīgu personu, motivēt un izglītot viņus atkarības un līdzatkarības jautājumos.

Dalībniekiem būs iespēja apjaust savu esošo pozīciju un ar grupas vadītāju un grupas atbalstu mainīt to uz veselīgāku – uzņemties atbildību par sevi un atbrīvoties no citu atbildībām.

Atbalsta grupā tiks apskatītas tādas tēmas kā attiecības, robežas, atbildība, motivāciju, resursu apzināšanās, vajadzības, emociju nozīme un vērtības.

Grupas tikšanās laiki – trešdienās plkst.18:00 (1,5h), no aprīļa. 

Grupas ilgums – 30 sesijas. 

Vecuma ierobežojums – tikai pieaugušajiem.

Valoda – latviešu.

Grupas veids – slēgta (jauni dalībnieki var tikt iekļauti tikai līdz otrai grupas tikšanās reizei). 

Lai kļūtu par grupas dalībnieku, nepieciešama pirmreizēja konsultācija pie grupas vadītājām, klīniskajām psiholoģēm Magdalēnas Pranaites un Daigas Zadinānes.

Interesentus, kas apsver dalību grupā, aicinām aizpildīt anketu šeit – šī informācija būs pieejama tikai grupas vadītājām.

Cena – pirmreizēja konsultācija 55EUR, dalība grupā – 30EUR par vienu reizi. Dalībnieki veic priekšapmaksu par kalendāro mēnesi.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz