Attālinātā narkologa konsultācija

Attālinātā narkologa konsultācija

Šajā, ikvienam grūtajā laikā, var parādīties izteikta vēlme mazināt stresu, trauksmi, neziņu, garlaicību un bezcerību ar kāda neveselīga ieraduma palīdzību. Tā var izpausties kā nevēlama uzvedība, kuras rezultātā palielinās alkohola/ dažādu vielu/ zāļu, azartspēļu (interneta) vai datorspēļu lietošanas traucējumi, kas var izraisīt cilvēkam diezgan grūti pārvaramus psihoemocionālos stāvokļus. No šādas uzvedības var ciest gan pats atkarīgais, gan arī viņa ģimene. 

Šajā ekonomikas lejupslīdes laikā vēlamies piedāvāt attālinātās narkologu konsultācijas par vielu/procesu lietošanas traucējumiem un atkarībām. Konsultācija ir piemērota ne vien atkarīgajām personām, bet arī viņu ģimenes locekļiem un līdzcilvēkiem, kuri ikdienā un jo īpaši šobrīd – ir liecinieki šādām problēmām un izpausmēm. 

Ir svarīgi laikus veikt iejaukšanos, nenonākot līdz ārkārtas stāvokļiem, kuri var novest līdz neatgriezeniskiem veselības traucējumiem. Aicinām uz savlaicīgu sadarbību ar narkologu, lai var veikt stāvokļa izvērtējumu un sniegt palīdzību. 

Konsultācijas attālināti tiek nodrošinātas, izmantojot kādu no šīm programmām/lietotnēm: Skype, Zoom, WhatsApp, Viber. Ir iespējama arī telefonkonsultācija. 

Par pieejamajiem laikiem un datumiem var uzzināt, zvanot pa tālr.: 204 51 777

Cena par vienu konsultācijas reizi (15 min) ir 20,00 EUR. 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz