Bezmaksas nodarbību cikls (atbalsta grupas) par vecāku kompetences stiprināšanu bērnu un pusaudžu audzināšanā

Bezmaksas nodarbību cikls (atbalsta grupas) par vecāku kompetences stiprināšanu bērnu un pusaudžu audzināšanā

Skolas vecuma bērni piedzīvo daudz pārmaiņu savā dzīvē. Nodarbību cikls sniegs vecākiem izpratni par to, kas bērniem vecumposmā no 7 līdz 16 gadiem ir svarīgs, kādi psiholoģiskās attīstības procesi ar viņiem notiek un kā veidot veiksmīgu savstarpējo sadarbību, lai palīdzētu bērniem veiksmīgi iziet cauri dažādiem pārejas posmiem, nobriest un kļūt par veselīgiem pieaugušajiem.

Atbalsta grupās būs iespēja dalīties pieredzē, sniegt un saņemt atbalstu no citiem vecākiem un grupas vadītāja – kvalificēta un sertificēta psihologa.

Nodarbību cikla ietvaros paredzētas 8 nodarbības, kurās būs tēmas par efektīvu saskarsmi ar bērnu un pusaudzi, konfliktu risināšanas prasmēm, bērna pozitīvas disciplinēšanas metodēm, drošu piesaisti attiecībās un par vecāka lomu un iekšējo resursu apzināšanu un stiprināšanu u.c.

Piedāvājam rīta un vakara grupas, lai ikvienam vecākam būtu iespēja tās apmeklēt.

 

Rīta grupa notiks no 26.janvāra līdz 15. martam, piektdienās plkst. 9:00-12:10. Rīgā, Bukultu ielā 11, veselības centra “Vivendi” telpās.

Nodarbības vadīs Dr. psych., sertificēta psiholoģe Ilze Damberga ar specializāciju klīniskajā un veselības psiholoģijā un izglītības un skolu psiholoģijā.

 

Vakara grupa no 22.janvāra līdz 18.martam, pirmdienās plkst. 18:00-21.10. Rīgā, Bukultu ielā 11, veselības centra “Vivendi” telpās.

Nodarbības vadīs Dr. psych. Guna Geikina ar specializāciju klīniskajā un veselības psiholoģijā un konsultatīvajā psiholoģijā.

 

Svarīgi ir apmeklēt visas nodarbības, jo tās ir savā starpā saistītas un katrā tiks aplūkots kāds svarīgs aspekts bērna dzīvē.

Dalībnieku skaits grupā ir ierobežots.

Grupas ir daļēji slēgtas – jauni dalībnieki tiks uzņemti tikai līdz trešajai nodarbībai, ieskaitot.

Pieraksts un dalības atteikšana nodarbībām ir OBLIGĀTA prasība.

Pieteikšanās elektroniski šeit vai pa tālruni 29276990. 

Pieteikšanās noslēgusies!

 

Par citām Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departamenta organizētajām aktivitātēm vairāk informācijas:

veseligsridzinieks.lv

veseligsridzinieks@riga.lv

www.facebook.com/VeseligaRiga

 

 

 

 

 

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz