Dr.Ilze Mežraupe un Eva Kataja konfernecē Nīderlandē

Dr.Ilze Mežraupe un Eva Kataja konfernecē Nīderlandē

No 21. līdz 23. septembrim Leidenē, Nīderlandē norisinājās ECED2023 (European Council on Eating Disorders) konference, kurā piedalījās arī veselības centra Vivendi speciālistes - psihoterapeite dr.Ilze Mežraupe un uztura speciāliste Eva Kataja.  Konferencē ēšanas traucējumu speciālisti (psihologi, psihiatri, uztura speciālisti u.c.) dalījās klīniskajā pieredzē un ar pētījumu rezultātiem.

Uztura speciāliste Eva Kataja par iespaidiem stāsta: “Mācījāmies no ekspertiem un klīnikām, kas ar ēšanas traucējumiem strādā jau vairāk kā 40 gadus un priecīgi secinājām, ka mūsu ārstēšanas pieejas daudzviet saskan ar konferencē dzirdēto. Ieraudzījām arī vietu izaugsmei. Kopumā ļoti vērtīga pieredze.”

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz