Emocionālās saites stiprināšana

Emocionālās saites stiprināšana

Šā brīža situācija – sociālā distancēšanās, turēšanās drošā attālumā un izvairīšanās no tieša kontakta vienam ar otru – var būt īsts pārbaudījums ikvienam no mums, it īpaši cilvēkiem, kuri ikdienā sirgst ar kādu psihoemocionālu saslimšanu vai jūtas emocionāli nestabili. Taču šo laiku var pavadīt arī lietderīgi un vērtīgi – pievērsties sev, ieklausīties savās sajūtās, paveikt sen iecerētos darbus mājoklī u.tt. Tāpat šis ir lielisks brīdis, lai stiprinātu emocionālo tuvību un savstarpējās attiecības ar līdzcilvēkiem. 

Psihiatrs dr. Anurags Mišra (Anurag Mishra) dalās ar ieteikumiem, kā pārvarēt sociālo distancēšanos un stiprināt emocionālo saikni, neesot tiešā kontaktā ar tuviniekiem, bet izmantojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas. 

Par to, kā vispār pārvarēt sociālo distancēšanos un ko tā nozīmē mums kā sociāli aktīvām būtnēm, lasi rakstā

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz