Jauna speciāliste mūsu komandā - fizioterapeite

Jauna speciāliste mūsu komandā - fizioterapeite

Fizioterapeites  pieredze, zināšanas un prasmes uzkrātas jau 10 gadus, padziļinātāk apgūtas muskuloskeletālajā fizioterapijā, tostarp rehabilitācija personām pēc dažādām traumām un operācijām, hroniskām sāpēm.

Ilze Markova par fizioterapiju saka: "Sadarbībai nepieciešami vismaz divi – fizioterapeits un klients, un katram no viņiem ir savas kompetences – fizioterapeits pārzina dažādas novērtēšanas un ārstēšanas metodes, toties klients apzinās savas spējas, iespējas un motivāciju. Vislielākā nozīme tomēr ir tam, kas notiek nevis fizioterapijas kabinetā, bet gan tam, ko klients dara ārpus tā." 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz