Jauna speciāliste mūsu komandā – fizioterapeite Elīna Bergmane

Jauna speciāliste mūsu komandā – fizioterapeite Elīna Bergmane

Sirsnīgi sveicam "Vivendi" komandā fizioterapeiti un OMPT* speciālisti – Elīnu Bergmani. 

Elīnai ir iegūta plaša profesionālā pieredze darbā ar pieaugušajiem, kuri saskaras ar muskuloskeletāliem un funkciju traucējumiem, kā arī piedzīvo galvassāpes.

Speciāliste ir ieguvusi IFOMPT Advanced practiotioner sertifikātu Ortopēdiskajā manuālajā terapijā, absolvējot Physio-Akademie Deutschland, kas ir Vācijas Fizioterapeitu asociācijas un Pasaules Fizioterapijas konfederācijas (WCPT) apakšgrupas IFOMPT (International Federations of Orthopedic Manual Physical Therapy) akreditēta mācību iestāde.

Elīna specializējas darbā ar pacientiem, kas guvuši dažāda veida traumas, nodrošinot pēcoperācijas rehabilitāciju ātrākai un efektīvākai atlabšanai. Viņa gan izstrādā, gan arī vada pēc traumu un pēcoperāciju rehabilitācijas programmas. Tāpat speciāliste lasa lekcijas uzņēmumiem, kā arī vada pēcdiploma apmācības fizioterapeitiem.

 "Mūsu, fizioterapeitu, darbības spektrs ir ļoti plašs un bieži vien tas neaprobežojas tikai ar fizisku problēmu atrisināšanu. Mēs veicam arī izglītošanu, kopīgu rehabilitācijas plānošanu, mērķu izvirzīšanu, dažādu traucējošo vai palīdzošo faktoru izvērtēšanu," saka Elīna Bergmane.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR SPECIĀLISTI

 

*OMPT – Orthopedic Manual Physical Therapy

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz