Jauna speciāliste mūsu komandā - fizioterapeite Madara Ķikāne

Jauna speciāliste mūsu komandā - fizioterapeite Madara Ķikāne

Madara Ķikāne ikdienā daudz strādā ar sportistiem ar mērķi uzlabot rezultātus un novērst kļūdas treniņu procesos, kas ir rezultējušies ar traumām un veicot preventīvus pasākumus traumu risku mazināšanai. Madarai ir plaša pieredze fiziotrapijā, kopš 2011.gada praktizējas specialitātē. Ir ieguvusi "Gada balvu medicīnā" nominācijā “Gada funkcionālais speciālists 2018”.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz