Jauna speciāliste mūsu komandā – klīniskā un veselības psiholoģe

Jauna speciāliste mūsu komandā – klīniskā un veselības psiholoģe

Daiga Zadināne: "Grūtību risināšana ietver drosmi tās ieraudzīt, nosaukt, risināt un nepieciešamības gadījumā vērsties pēc papildu palīdzības." 

Daiga strādā no psiholoģiskās perspektīvas – veic psihoizglītošanu saistībā ar daudzveidīgām psihiskās veselības grūtībām un palīdzības iespējām, strādā ar motivāciju, vajadzībām, resursiem, emocijām, pārliecībām, vērtībām, jaunu prasmju apguvi, domāšanas un uzvedības modeļu maiņu, pēc nepieciešamības veic krīzes intervenci, paškaitējuma, atkarību profilaksi u.c.
Praksē izmanto dažādas studijās un kvalifikācijas paaugstināšanas kursos iegūtas, kā arī ikdienas praksē pārbaudītas pieejas un metodes, kuras rūpīgi izvēlas un apvieno, orientējoties uz katra individuālā klienta vajadzībām un problēmu specifiku.

Speciāliste darba pieredzi uzkrājusi  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas konsultatīvajā nodaļā, strādājot Rīgas Sociālajā dienestā, kā arī regulāri apmeklējot profesionālās supervīzijas, izglītojoties kovīzijās un piedaloties vietējās un starptautiska mēroga ar psihisko veselību saistītās apmācībās.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR SPECIĀLISTI

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz