Jauna speciāliste mūsu komandā – klīniskā un veselības psiholoģe Elīna Kaluga

Jauna speciāliste mūsu komandā – klīniskā un veselības psiholoģe Elīna Kaluga

Sirsnīgi sveicam "Vivendi" komandā klīnisko un veselības psiholoģi Elīnu Kalugu!

Elīna praksē izmanto integratīvu psihoterapeitisku pieeju – izprotot klienta mērķus, grūtības un vajadzības, tiek pielāgotas atbilstošas psihoterapijas tehnikas, kas katrā konkrētajā gadījumā sekmē efektīvākos rezultātus un pārmaiņas. Tiek ietvertas kognitīvi biheiviorālās, shēmu terapijas tehnikas, mentalizācijas, transferencē fokusētas psihoterapijas metodes, psihodinamiskās psihoterapijas atziņas. Kā arī veic psiholoģisko izpēti (psihodiagnostiku) jauniešiem un pieaugušajiem kognitīvo procesu (vadības funkcijas, uzmanība, atmiņa, domāšana) un emocionālās, uzvedības, personības, starppersonu attiecību sfēras izpēti.

Speciāliste darba pieredzi uzkrājusi, strādājot multidisciplinārā komandā psihiatru vadībā Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā, veicot psiholoģisko izpēti, konsultēšanu, vadot izglītojušas un atbalsta grupu terapijas, kā arī regulāri apmeklējot Latvijā un starptautiski organizētus seminārus, konferences un meistarklases, iegūstot jaunākās atziņas psihoterapijā un klīniskajā psiholoģijā, kā arī apgūstot jaunas metodes psiholoģiskajā izpētē.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR SPECIĀLISTI

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz