Jauna speciāliste mūsu komandā, kura specializējas psiholoģiskajā diagnostikā

Jauna speciāliste mūsu komandā, kura specializējas psiholoģiskajā diagnostikā

Ar decembri Vivendi kolektīvam pievienojas klīniskā psiholoģe un KBT speciāliste Marika Bērtule. Speciāliste piedāvā psiholoģiskās izpētes, tādas kā kognitīvo spēju izpēti (dažādu saslimšanu, demences vai garīgas atpalicības gadījumos), personības un emocionālās sfēras izpētes, pēc speciālista nosūtījuma izpētes diagnozes precizēšanai u.tml. Izpētēs izmanto dažādas mazās metodikas, datorizētus testus, Latvijas Klīnisko Personības testu u.c. M.Bērtule ir papildus specializējusies darbā ar disociatīvajiem traucējumiem un to diagnostiku.

Ieguvusi doktora grādu klīniskajā psiholoģijā, maģistra grādu pedagoģijā Latvijas Universitātē,  kā arī sertifikātu kognitīvi-biheiviorālajā terapijā un apguvusi shēmu terapiju.

Darba pieredzi guvusi strādājot VSIA Ģintermuiža un privātpraksē kā klīniskais psihologs un sadarbojoties ar vairākām medicīnas iestādēm. Darbojas arī kā lektors Latvijas Universitātē, Psiholoģijas, Pedagoģijas un Mākslas fakultātē, vada seminārus par dažādām ar psiholoģiju un psihisko veselību saistītām tēmām.

Sazināšanās valodas– latviešu, angļu un krievu.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR SPECIĀLISTI

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz