Jauna speciāliste mūsu komandā - psihoterapijas rezidente dr.Lolita Krilova

Jauna speciāliste mūsu komandā - psihoterapijas rezidente dr.Lolita Krilova

“Jebkurš no mums var nonākt situācijā, kad pietrūkst iekšējais spēks vai spējas atrisināt konfliktu, pārvarēt bailes vai šaubas, tikt galā ar negatīvam emocijām un sakārtot domas. Šajos gadījumos var palīdzēt psihoterapija” pauž dr.Krilova.

Vairāk par dr.Lolitu Krilovu uzzini šeit

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz