Jauna speciāliste mūsu komandā - uztura speciāliste Karina Berseņeva

Jauna speciāliste mūsu komandā - uztura speciāliste Karina Berseņeva

Karinai ir padziļināta interese bērnu un jauniešu ēšanas traucējumos, svara korekcijā un uztura paradumu analizēšanā un pilnveidošanā, konsultē arī pieaugušos par uztura īpatnībām un diētas pielāgošanu dažādu hronisku slimību gadījumos ar uztura specifiku.

Vairāk par Karinu Berseņevu šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz