Lekcija par vakcināciju pret Covid-19

Lekcija par vakcināciju pret Covid-19

Vakcinācija pret Covid-19 pašreiz ir vienīgais efektīvais veids, kas nodrošina visaugstāko aizsardzību pret vīrusinfekciju.

Saprotam, ka pieejamās informācijas apjoms publiskajā telpā var radīt apjukumu, neziņu un bailes par gaidāmo, vakcinējoties pret Covid-19. Tādēļ aicinām uzticēties pētījumos un pierādījumos balstītai informācijai, ko sniedz mediķi, infektologi u.c. speciālisti, kas ikdienā ārstē, aprūpē un konsultē vīrusinfekcijas skartos.

Veselības centrs “Vivendi” piedāvā informatīvi izglītojošu lekciju uzņēmumu darbiniekiem par Covid-19 vakcīnām. Ģimenes ārste Ilze Barone skaidro pierādījumos balstītus vakcīnu ieguvumus un atspēko mītus.

Dažas no lekcijas tēmām:

  • Vakcīnu sastāvs
  • Covid-19 vakcīnu izstrādes un pārbaudes fāzes
  • mRNS un DNS vakcīnu iedarbība
  • Pierādītā vakcīnu efektivitāte un drošība dažādās vecuma grupās.

Lekcijas noslēgumā ir paredzēta jautājumu un atbilžu sesija/diskusijas daļa.

Pieteikties lekcijai iespējams, rakstot e-pastu uz: info@vivendicentrs.lv

! Lūdzam ņemt vērā, ka kolektīvā, kurā darbinieki nav vakcinējušies pret Covid-19, lekcija tiek piedāvāta tiešsaistes formātā - ZOOM vai citā platformā pēc uzņēmuma izvēles.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz