Nāc uz grupu nodarbībām!

Nāc uz grupu nodarbībām!

Nodarbības grupās palielina motivāciju un pilnvērtīgu nodošanos aktivitātēm, uzlabo sociālās prasmes, sniedz psiholoģisko atbalstu un pat papildus enerģijas devu. Nāc un pārliecinies par fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz veselību! 

Grupu nodarbības notiek otrdienās un trešdienās. Otrdienās tās vada sertificēta fizioterapeite Līga Māķēna, aicinot ikvienu aktīvi izkustēties darba pauzēs (zema intensitāte) kopā ar kolēģiem vai arī apmeklēt fiziskās sagatavotības treniņu (vidēja / augsta intensitāte). 

Savukārt, novembra trešdienās sertificēta fizioterapeite Zane Rožkalne vadīs apzināto vingrošanu (zema intensitāte), izmantojot jogas elementus kombinācijā spēka un izturības, elpošanas vingrojumiem, ķermeņa apzināšanās terapiju un relaksāciju. Nodarbība sākas un beidzas ar guļus pozīcijas ieņemšanu – lai nomierinātu prātu un vērstu uzmanību uz brīdi šeit un tagad.

Vairāk informācijas par grupu nodarbībām un pieteikšanos tām šeit

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz