Pasargā sevi no iespējamās saslimšanas ar gripu!

Pasargā sevi no iespējamās saslimšanas ar gripu!

Līdz ar nepatīkamajiem un vēsajiem laika apstākļiem pazeminās arī mūsu imunitāte, tāpēc gripas un cita veida vīrusi pavisam nemanot var iekļūt mūsu organismā. 

Visefektīvākais veids, kā pasargāt sevi un savus mīļos no iespējamās saslimšanas ar gripu, ir vakcinējoties pret to jau laikus – oktobrī / novembrī. 

Veselības centrā Vivendi pretgripas vakcinācijas "Influvac Tetra" un "Vaxigrip Tetra" ir iespējams saņemt gan pieaugušajiem, gan arī bērniem no 3 gadu vecuma. 

Vakcīnas cena ir EUR 14,50. 

Gripa ir akūta vīrusu infekcija, kas skar augšējos elpceļus. Gripas izplatība vērojama katru sezonu tieši rudens un ziemas periodā, kad ar to sirgst aptuveni 5 līdz 10% iedzīvotāju. Visbiežāk gripa norit vieglā vai vidēji  smagā formā, taču tā var izraisīt smagas komplikācijas, kas ir īpaši bīstamas cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām. Gripas sezona parasti sākas novembrī un pakāpeniski pieaugot, maksimālu intensitāti visbiežāk sasniedz janvāra beigās vai februāra sākumā. 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz