Psihiatre dr. Linda Rubene psihiatru forumā

Psihiatre dr. Linda Rubene psihiatru forumā

 

EFPT (European Federation of Psychiatric Trainees) ir organizācija, kas darbojas kā saikne starp psihiatrijas rezidentiem, jaunajiem psihiatriem un valsts un starptautiskajām psihiatriskajām organizācijām, politikas veidotājiem, pedagogiem un pacientiem. Tās galvenais mērķis ir veicināt vienotību, harmoniju un zināšanu apmaiņu starp psihiatrijas rezidentiem visā Eiropā. Tiek rasti jauni starptautiski kontakti specialitātē, paplašinātas zināšanas un redzesloks, kā arī veicināta pieredzes apmaiņa starp valstīm.

Forumā uzstājās psihiatre dr. Linda Rubene, izglītojot kolēģus par psihožu ārstēšanas iespējām grūtniecības laikā. Lekcijas laikā notika arī interaktīva apmaiņa starp foruma dalībniekiem, daloties ar pieredzi par grūtniecības un pēcdzemdību perioda psihiatriskās palīdzības iespējām dalībvalstīs. Dalībniekiem bija arī iespējams iesaistīties gadījuma analīzē un iejusties atbildīgā ārsta lomā, izvēloties, kādas rekomendācijas sniegt katrā no ārstēšanas etapiem.

Esam patiesi lepni, ka dr. Linda Rubene dalās ar savām bagātajām zināšanām starptautiski! 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz