Relaksācijas diska ieraksti pieejami bez maksas

Relaksācijas diska ieraksti pieejami bez maksas

Jaunums: Relaksācijas disks LV/RU

Mūsdienu straujais dzīves temps, vēlme būt veiksmīgam – izveidot labu karjeru, būt pārtikušam – nodrošināt ģimenei cienījamus dzīves apstākļus, bērniem labu izglītību, būt sabiedriski aktīvam, pieprasītam un mūsdienīgam ir radījis augsni emocionālai pārslodzei, pastāvīgam stresam un “izdegšanas” riskam.

Progresīvā muskuļu relaksācija ir dziļas relaksācijas paņēmiens, kas efektīvi tiek izmantots, lai kontrolētu stresu, trauksmi un panikas lēkmes, mazinātu bezmiegu, uzlabotu spēju atpūsties, tādējādi uzlabojot koncentrēšanās spējas, un samazinātu hronisku sāpju simptomus, kā arī paaugstinātu pašapziņu un attīstītu spontanitāti.

Progresīvā muskuļu relaksācija balstās uz pakāpenisku dažādu muskuļu grupu sasprindzinājumu, pēc kā seko relaksācijas fāze, kuras laikā pēkšņi tiek atbrīvots sasprindzinājums, izjūtot muskuļa atslābinājumu.  

Medicīnas speciālisti progresīvo muskuļu relaksāciju izmanto kombinācijā ar standarta metodēm simptomu atvieglošanai, piemēram, galvassāpju, ļaundabīgā audzēja izraisīto sāpju, augstu asinsspiedienu un gremošanas traucējumu gadījumos.

"Vivendi" speciālistu īpaši izstrādātais relaksācijas disks palīdzēs atslābināt gan ķermeni, gan prātu vienlaikus!  

Tas aizņems tikai 10-15 minūtes no Tavas dienas!

 

Relaksācijas ieraksti ir pieejami digitālā versijā latviešu un krievu valodā, tie tiek nosūtīti uz e-pasta adresi. Vienā komplektā ietilpst vienas valodas divi ieraksti – sievietes balss un vīrieša balss variantā. 

Diskus ierunājuši veselības centra "Vivendi" speciālisti: 

Kristīne Dūdiņa, klīniskā psiholoģe

dr. Tarass Ivaščenko, psihoterapeits, psihosomatiskās medicīnas ārsts

dr. Natālija Bērziņa, psihiatre

 

Lai saņemtu diska digitālo ierakstu, aicinām rakstīt e-pastu uz info@vivendicentrs.lv vai zvanīt pa tālr. 204 51 777. 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz