Sāc ar online vizīti pie narkologa!

Sāc ar online vizīti pie narkologa!

 

Atkarība ir biopsihosociāla slimība, kas negatīvi ietekmē ne tikai cilvēka fizisko un psihisko veselību, bet arī nodara kaitējumu attiecībām ar ģimeni, draugiem, kolēģiem, kaimiņiem un citiem dzīvē iesaistītajiem. Šī slimība var rasties jebkuram cilvēkam, neskatoties uz viņa vecumu, dzimumu, izglītību vai profesiju.

Atkarību gadījumā var palīdzēt narkologs jeb atkarību slimību speciālists, kas palīdz cilvēkam apzināt un atklāt ieradumu dabu, kā arī palīdz meklēt iespējas jaunam dzīves ceļam.

Ārsts-narkologs konsultē personas ar alkohola, narkotisko un psihotropo vielu, tabakas, azartspēļu un jauno tehnoloģiju pārmērīgas lietošanas problēmām un atkarībām.

Nereti cilvēkam, kam ir atkarība, ir grūtības vērsties pie ārsta, tādēļ veselības centrs “Vivendi” piedāvā iespēju – sākt ar online vizīti pie narkologa!

Kā tas notiks?

  1. Sākumā ir jāpiesaka veselības centra "Vivendi" reģistratūrā online vizīte sev vēlamajā laikā. Online vizīte var notikt gan telefoniski, gan ar Skype palīdzību. Lai pieteiktu vizīti, lūdzu, zvaniet uz 204 51 777 vai rakstiet uz info@vivendicentrs.lv.
  2. Online vizītes laikā narkologs ievāks nepieciešamo informāciju par pacienta situāciju, uzklausot viņa sūdzības un identificējot vajadzības.
  3. Pēc online vizītes tiks norunātas turpmākās četras klātienes vizītes, kurās speciālists piedāvās ārstēšanās plānu un pārrunās terapijas veiksmes un grūtības, kā arī sniegs atbalstu un stiprinās motivāciju.

Piedāvājumā ietilpst:

  • viena online vizīte (20-30 min), priekšapmaksa 20,- EUR
  • četras klātienes vizītes (katra 35 min), priekšapmaksa 160,- EUR*.

 

* Lūdzam ņemt vērā, ka pakalpojumā iekļautās vizītes var pārcelt ne vairāk kā vienu reizi un ne vēlāk kā 24 stundas pirms paredzētās vizītes.
* Ārpus šī pakalpojuma pirmreizējās vizītes cena pie narkologa ir 50,- EUR; pie narkologa rezidenta  - 40,- EUR.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz