Cenas

Spēkā no 2024. gada 1. jūnija

Informējam, ka Veselības centrs "Vivendi" ir privāta ārstniecības iestāde un visi sniegtie pakalpojumi ir maksas. Atgādinām, ka "Vivendi" speciālistu nosūtījumi uz izmeklējumiem vai analīzēm arī būs maksas pakalpojums.

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Veselības centram Vivendi ir noslēgti līgumi par tiešo pakalpojumu apmaksu ar divām apdrošināšanas kompānijām “IF” un “Compensa”. 

Par saņemtajiem pakalpojumiem veselības centrā Vivendi jānorēķinās skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti. Pretī saņemsiet čeku ar pakalpojuma nosaukumu un Jūsu personas datiem. Iesniedzot čeku savai veselības apdrošināšanas kompānijai, varat saņemt atpakaļ par pakalpojumu samaksāto naudu. Lai precizētu konkrētās polises noteikumus un maksājumu ierobežojumus, lūdzu, sazinieties ar savu apdrošināšanas kompāniju. 

Ģimenes ārsts

Kardiologs

Internists

Nervu un sāpju ārsts (neirologs, algologs)

Psihoterapeits

Psihiatrs

Psihologs

Psihodignostika* (VDEĀVK, pedagoģiskai, medicīniskai komisijai, konsīlijam, psihiatram u.c.)

Narkologs

Uztura speciālists

Fizioterapija

Vingrošana grupā

Masāža

Adatu terapija (Akupunktūra)

Migrēnas, galvassāpju ārstēšanai un profilaksei

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz