Publikācijas

Alkohols tīnim (Mammām un tētiem, 2020. gada 15. jūnijs)

Dr. Ilze Maksima (Narkoloģe, KBT terapeite)

Bērniem sasniedzot pusaudža gadus, teju gandrīz katrs vecāks nonāk dilemmas priekšā – akceptēt nepilngadīgo bērnu alkohola lietošanu vai kategoriski to aizliegt? No vienas puses ir neapstrīdama vecāku atbildība par bērnu, bet no otras – vecāka bailes, ka aizliegums raisīs vēl lielāku interesi par alkoholu un sekas no nelegāla alkohola vai aizliegtām ballītēm varētu būt smagākas nekā no it kā kontrolētām pusaudžu izklaidēm.

 

Veselības centra Vivendi narkoloģe dr. Ilze Maksima un Pusaudžu psihoterapijas centra vadītājs, pusaudžu psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs komentē ar alkoholu un pusaudžiem saistītos jautājumus, sabiedrībā pastāvošus viedokļus un iesaka, kā atbilstoši rīkoties šādās situācijās.

 

Lasīt rakstu


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz