Publikācijas

Veselības aprūpes darbinieku drošība: prioritāte pacientu drošībai (SPKC rīkotā ekspertu diskusija, 2020.gada septembris)

Zane Rožkalne (Fizioterapeite)

Atzīmējot Starptautisko pacientu drošības dienu, Pasaules Veselības organizācija šim gadam ir izvēlējusies tēmu: “Veselības aprūpes darbinieku drošība: prioritāte pacientu drošībai”. Pēdējā pusgada laikā ikviens veselības aprūpes darbinieks saskarās ar Covid-19 krīzes radītiem izaicinājumiem – bailēm nesaslimt, zaudēt darbu, ir nepārtraukta trauksmes sajūta un sabiedrības radītais spiediens. Tas viss kopā rada stresu, kā rezultātā cilvēkam var attīstīties izdegšanas sindroms. 

Slimību profilakses un kontroles centrs rīkoja apaļā galda ekspertu diskusiju, kur runāja par praktisku palīdzību veselības aprūpes darbiniekiem izdegšanas riska mazināšanai paaugstināta stresa apstākļos, kā arī par to, kā organizācija var palīdzēt saviem darbiniekiem un ko sevis labā var darīt pats veselības aprūpes darbinieks, lai mazinātu izdegšanas risku.

Diskusijā piedalījās arī Veselības centra Vivendi fizioterapeite Zane Rožkalne.

 

Skatīties diskusiju 


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz