Publikācijas

Mīlestības un dzīvības simbols – sirds (žurnāls Taka, 2018)

Dr. Vita Vestmane (Kardioloģe – interniste)

Viens no visspilgtākajiem mīlestības simboliem, ko cilvēki zīmējot attēlo pavisam vienkāršoti, ir sirds. Taču dzīvē šis orgāns, kā mēs zinām, izskatās mazliet citādi. Arī izpratne par to, kā strādā sirds un kādas emocijas tai kaitē, nereti apaugusi ar neskaitāmiem stereotipiem, kas mūs attālina no patiesām rūpēm par savas sirds veselību. Kādas ir biežāk sastopamās sirds slimības un to cēloņi no antroposofā, garīgā un emocionālā skatījuma, skaidro veselības centra "Vivendi" kardioloģe dr. Vita Vestmane.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Augsts asinsspiediens – dzīvesveida rezultāts (žurnāls 36.6, 2018)

Dr. Vita Vestmane (Kardioloģe – interniste)

"Paaugstināts asinsspiediens jeb arteriālā hipertensija ir vai katram otrajam, tādēļ ar pieredzējušās dakteres Vitas Vestmanes palīdzību atsvaidzinām zināšanas par šo kaiti un vairojam izpratni par tās cēloņiem, atspēkojot dažāus pieņēmumus jaunākajā žurnāla "36,6°C" numurā."

Rakstu aicinām lasīt šeit


Pret spiedienu – ar domām un jūtām (žurnāls Ievas Veselība, 2017)

Dr. Vita Vestmane (Kardioloģe – interniste)

Vai ir iespējams bez zālēm regulēt asinsspiedienu? Jā, tas ir iespējams! Rūpīgi mainot dzīves ritmu, asinsspiedienu tiešām var regulēt bez zālēm. Žurnālam Ievas Veselība konsultē kardioloģe Vita Vestmane.

Rakstu aicinām lasīt šeit


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu, «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.