Atsauksmes

Inita

Iesaku apmeklēt klīnikas fizioterapeites. Speciālistes ir ļoti atsaucīgas, savā starpā sadarbojas un spēj atrisināt problēmas, ar kurām jau cīnījos vairākus gadus. Paldies!

Anna

Vēlos uzteikt uztura speciālisti Jeļenu Pavlovu, esmu izmēģinājusi dažādus speciālistus, bet tieši viņa ir iemācījusi man ne tikai veselīgo, bet arī reālistisko un garšīgo uztura plānojumu.

Dace

Jau vairākus gadus izmantoju Vivendi piedāvātos veselības pakalpojumus. Vēlos pateikties Vivendi administratorēm par mierīgo un pozitīvo gaisotni, ko rada, ienākot klīnikā. Īpašu paldies vēlos izteikt dr. Lindai Rubenei par profesionālismu un uzmundrinājumu katrā tikšanās reizē.

Jānis

Dr.Jēgere jāpiesaka “Latvijas Lepnuma” nominācijai, jo izcēlusi no dziļas bedres. Prieks, ka Latvijā ir tāda daktere!

Aina (vārds mainīts)

Pateicīga kosmosam par sastapšanos ar dr.Veģeri! Mana dzīves uztvere, labsajūta, emocionālā stabilitāte pēc daudzu gadu neesamības ir atgriezusies! Esmu laukā no “tuneļa”. 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz