Atsauksmes

Elīza

Esmu izmēģinājusi pilates un Veselīga uztura praktisko apmācību, un varu teikt tikai to labāko. Darbinieki ir smaidīgi, atsaucīgi un pieredzējuši, un spēj nodot daudz zināšanu, ja vien ir dzirdīgas ausis. Ļoti iesaku izmēģināt un sasmelties šo pozitīvo enerģiju!

Santa

Gribu pateikt lielu paldies par  "Vivendi" strādājošo, nokomplektēto lielisko kolektīvu!  Īpaši gribētu uzteikt Dr. Zārdes iejūtību, sirsnību un kompetenci, cilvēciski silto un profesionāli meistarīgo masierīti Diānu un Jūsu fizioterapeites - Kristiānu un Montu par personīgās pieejas rašanu un atgriešanu dzīvē. Visi šie speciālisti viens no otra neatkarīgi, tomēr ar komandas darbu, patiesi ir panākuši manas dzīves kvalitātes uzlabojumu. Prieks pie Jums iegriezties un atgriezties atkal un atkal.

Алиса

..После посещения вашей клиники, и доктора Иващенко я почувствовала себя совершенно по-другому. Благодаря тому, как доктор проводит психотерапию, стало собственно лучше уже сразу же после консультации. Квалифицированно назначенные лекарства тоже очень помогли, я вышла на работу неделю спустя после посещения клиники, и с тех пор нахожусь в совершенно ином психологическом состоянии: депрессия прошла, появились силы опять самостоятельно справляться со стрессами..

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz