Fizioterapeita konsultācija

Fizioterapeita konsultācija

Individuāli izvērtējot pacienta stāvokli, izvērtējot sūdzības un vēlamos ieguvumus tiek izstrādāts terapijas plāns, lai atgrieztu kustību brīvību un sasniegtu noteiktos mērķus.

Fizioterapeits atkarībā no pacienta problēmas var pielietot terapeitiskus vingrinājumus, masāžas elementus, dažādas mīksto audu tehnikas, kā arī dažādas terapeitiskās iekārtas. Fizioterapijas uzdevumos ietilpst rūpēties ne tikai par kustīgajām ķermeņa daļām – locītavām un muskuļiem, bet arī par vienmēr klātesošajām un mazāk manāmajām –  elpošanas, gremošanas, sirds un asinsvadu sistēmas funkcijām. Fizioterapija – tas ir viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu pilnvērtīgas kustības.

Veselības centra "Vivendi" sertificēti fizioterapeiti:

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz