Fizioterapija bērniem

Fizioterapija bērniem

Lai bērni un pusaudži augtu veseli, ir jāseko līdzi viņu fiziskajai attīstībai. Bērna vecumā ķermenis nemitīgi tiek pakļauts arvien jauniem pārbaudījumiem, kuros jāspēj pielāgoties – motorajām kustībām nepieciešama lielāka precizitāte un mērķtiecība, muskuļu spēkam jāpieaug. Katrai vecuma grupai var būt raksturīgas citas muskuloskeletālās sistēmas veselības novirzes, ko, laicīgi ievērojot, var novērst.

Fizioterapeits ir ārstniecības persona – funkcionālais speciālists, kurš izvērtē bērna fizisko funkcionālo stāvokli, analizē tā ietekmi uz ikdienas aktivitātēm un saistību ar pašsajūtu. Fizioterapijas laikā speciālists veicina bērna vecumam atbilstošu kustību attīstību, iesaka vingrinājumus stājas, gaitas koriģēšanai un koordinācijas, līdzsvara traucējumu mazināšanai. Fizioterapeits pielāgo slodzi, lai uzturētu atbilstošu bērna muskulatūras tonusu un atjaunotu to kustību traucējumu gadījumā. Speciālists var izstrādāt vingrinājumu programmu arī pacientiem, kam ir sāpes (dažādās lokalizācijās) un locītavu deformācijas. Savukārt, bērniem ar elpošanas sistēmas orgānu saslimšanām speciāla uzdevumu programma var palīdzēt, veicinot sekrēta izdalīšanos no elpceļiem iekaisumu gadījumā un stiprinot elpošanas kustībās iesaistīto muskulatūru.

Speciālisti, kas var palīdzēt:

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz