Kā attīstīt emociju regulācijas prasmes jeb emocionālo kompetenci

Kā attīstīt emociju regulācijas prasmes jeb emocionālo kompetenci

Apmācību un izaugsmes grupa tiem, kas vēlas padziļināt izpratni par emociju procesiem un savu emocionālo pasauli, paplašināt savu emociju regulēšanas paņēmienu repertuāru un būt elastīgākiem savu emociju izpausmēs.

Emocijas palīdz ātri izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumu. Efektīvas emociju regulācijas prasmes jeb emocionālā kompetence palīdz saglabāt līdzsvaru starp spontanitāti un reakcijas kontroli, kad tas nepieciešams un izpaust emocijas pieņemamā veidā.

Ja jūtamies droši par savām spējām regulēt emocijas, tad nav nepieciešams kādas emociju izpausmes apspiest, varam droši reaģēt ar plašu emociju amplitūdu un emociju pieredze kļūst niansētāka.

Apmācības būs īpaši noderīgas tiem, kas:

  • emociju iespaidā mēdz rīkoties pretēji saviem nodomiem, interesēm un vērtībām
  • emociju izpausmes negatīvi ietekmē attiecības ar līdzcilvēkiem, tajā skaitā bērniem, partneri, draugiem, kolēģiem
  • izjūt grūtības regulēt kādus emocionālu stāvokļus, piemēram, skumjas, dusmas.

Nodarbībās dalībnieki iegūs:

  • jaunākajos pētījumos balstītas zināšanas par emocijām un emociju regulāciju
  • caura pašizziņas aktivitātēm dziļāk iepazīs savus emociju procesus
  • caur praktiskiem uzdevumiem paplašinās savu emociju regulācijas repertuāru un ar speciālista un grupas dalībnieku atbalstu attīstīs jaunus ieradumus.

Nodarbību starplaikos dalībnieki tiks aicināti īstenot praktiskus uzdevumus jaunu prasmju nostiprināšanai.

Par grupu

Grupas dalībnieku skaits - līdz 10 dalībniekiem. Nodarbības notiek Veselības centrā "Vivendi", Dzirnavu ielā 16, Rīgā.

Cenas

Maksa par 4 nodarbībām EUR 120,- (apmaksu veicot divos maksājumos EUR 60,- līdz 1. un 3. nodarbībai). Maksājot visu summu uzreiz, tiek piešķirta 10% atlaide, apmaksai EUR 108,-. 

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz