Kā palīdzēt bērnam veiksmīgi uzsākt skolas gaitas

Kā palīdzēt bērnam veiksmīgi uzsākt skolas gaitas

Bērna sagatavošana skolai nenozīmē tikai iegādāties mugursomu un rakstāmpiederumus. Jaunā skolnieka labsajūtu un veiksmīgumu skolā lielā mērā ietekmē bērna sociāli emocionālās prasmes - spēja regulēt sevi un saprasties ar vienaudžiem un skolotājiem.

Kā palīdzēt bērnam veiksmīgi uzskāt skolas gaitas? Lai sagatavotu bērnu skolai un atbalstītu tās prasmes, kas palīdzēs bērnam adaptēties skolā un būt veiksmīgam mācībās, tiek organizēts semināru cikls, kuru vadīs psiholoģe un sertificēta apmācību grupu vadītāja Kristīne Dūdiņa. Trīs nodarbībās vecāki apgūs prasmes, kā palīdzēt bērnam:

  • strukturēt mācību procesu un plānot savas aktivitātes,
  • risināt problēmas un atbilstoši reaģēt negaidītās situācijās,
  • tikt galā ar pārmērīgu stresu,
  • sadarboties ar skolotājiem un vienaudžiem.

Nodarbības notiek veselības centrā "Vivendi", Bukultu ielā 11, Rīgā

Dalības maksa: Par vienu nodarbību 20€. Ja nodarbības apmeklē abi vecāki, tad par vienu nodarbību 30€. Vietu skaits ierobežots!

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz