Pusaudžu izaugsmes grupa

Pusaudžu izaugsmes grupa

Pusaudžu izaugsmes grupa (no 13 līdz 16 gadiem)

Mūsdienās arvien biežāk psihologi uzsver sociāli emocionālo prasmju nozīmi cilvēka dzīvē – spēja atpazīt emocijas un tās regulēt, izprast citu cilvēku emocijas, prasme risināt konfliktus un reizēm pateikt arī "nē". Šīm prasmēm nereti var būt izšķiroša nozīme dažādās situācijās – gan mācībās, gan karjerā un savstarpējās attiecībās. Turklāt, šīs prasmes varam mācīties un apgūt. 

Septiņās tikšanās reizēs, aktīvi darbojoties, varēs:

  • apgūt iemaņas, kas palīdzēs tikt galā ar emocijām, atpazīt un vadīt tās, nevis ļauties, lai emocijas vada pusaudzi
  • izprast un pieņemt atšķirīgo sevī un citos
  • atpazīt konfliktsituācijas, kā izvairīties no tām un kā veiksmīgi atrisināt konfliktu, ja tomēr tas ir noticis
  • izprast, kā labāk sadarboties un saprasties ar draugiem, paziņām, klasesbiedriem un pieaugušajiem
  • izprast, kā atpazīt vardarbību un mobingu – ja kāds dara pāri, kā rīkoties šādās situācijās
  • apgūt vērtīgu informāciju par fiziskām, psiholoģiskām, emocionālām pārmaiņām, ko piedzīvo jaunieši
  • iespējams, atklāt resursu, kā stiprināt pašam sevi un savu pašvērtējumu. 

#Būtsevparlīderi!

 

 

 

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24h iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, ir jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.