Ēšanas traucējumi / liekais svars

Ēšanas traucējumi / liekais svars

Ēšanas traucējumi tiek definēti kā dzīvībai bīstams neirotisks stāvoklis, kuru raksturo tādas saslimšanas kā:

Lielākoties ēšanas traucējumu pamatā ir pacientu neatrisinātās psihoemocionālās problēmas, kā rezultātā tiek ietekmēta organisma pareiza funkcionēšana.

Lai risinātu ēšanas traucējumu psihoemocionālās problēmas un atjaunotu organisma fizisko veselību, veselības centra VIVENDI speciālistu komanda izstrādās Jums piemērotāko ārstēšanos, kā arī piedāvās programmas pacientu grupām.

Neārstējot radušos ēšanas traucējumus, varam nodarīt neatgriezenisku kaitējumu savai veselībai. Lai uzzinātu vairāk par ēšanas traucējumiem un laicīgi tos diagnosticētu, kā arī uzsāktu ārstēšanu, iesakām iepazīties ar informāciju par ēšanas traucējumiem zemāk esošajās sadaļās: anoreksijabulīmija un kompulsīvā pārēšanās.

Speciālisti, kas var palīdzēt:

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz