Antioksidantu līmeņa noteikšana (Biozoom)

Antioksidantu līmeņa noteikšana (Biozoom)

Antioksidantu līmeņa noeikšana jeb Biozoom mērījums ir modernākā pieeja sava veselības stāvokļa analīzei. Tiem, kuri, domājot par veselības uzlabošanu, ievieš izmaiņas ēšanas paradumos un dzīvesstilā, nu ir radīta iespēja sekot līdzi pārmaiņām. 

Antioksidantu līmeņa mērījums palīdzēs noskaidrot:

  • vai imūnsistēma strādā pietiekami labi
  • vai ar ikdienas uzturu uzņem pietiekamā daudzumā organismam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas
  • vai dari pietiekami daudz, lai aizkavētu novecošanās procesus

Vai zini savu antioksidantu līmeni?

Kas ir antioksidanti?

Būtisks veselības problēmu un novecošanas faktors ir oksidatīvais stress. Tas rodas, ja organismā izveidojas pārāk daudz brīvo radikāļu – aktīvu molekulu, kas ir iesaistītas daudzos procesos. Tā kaitē veselībai un pakāpeniski paātrina novecošanos procesu.

Lai novērstu oksidatīvo stresu un stiprinātu imūnsistēmu, nepieciešams nodrošināt pietiekamu antioksidantu klātbūtni organismā. Antioksidanti ir zināmi kā brīvo radikāļu ‘utilizētāji’, tie neitralizē radikāļus un pasargā organismu no bojājumiem.

Pēdējās desmitgadēs brīvie radikāļi ir kļuvuši par galveno novecošanās cēloni divu svarīgu iemeslu dēļ – to klātbūtne mūsu dzīvē arvien vairāk palielinās un mēs vairs nelietojam tik daudz pārtikas ar augstu antioksidantu saturu, kas spētu pasargāt mūs no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības.

 

Trīs priekšnoteikumi pietiekoša antioksidantu līmeņa nodrošināšanai:

1. veselīgs uzturs 

2. regulāras fiziskās aktivitātes 

3. kontrolēts stresa līmenis

Kā notiek mērījums

Mūsdienās, lai kontrolētu savu antioksidantu līmeni, nav nepieciešams nodot asins analīzes. Izmantojot modernas, Berlīnes zinātnieku patentētas tehnoloģijas, dažu sekunžu laikā ar optisku metodi var saņemt informāciju par antioksidantu līmeni organismā. Mērījums tiek veikts cilvēka audos (uz plaukstas), nosakot specifisku biomarķieri. Vadoties pēc šiem datiem, ar speciāla algoritma palīdzību tiek noteikts antioksidantu līmenis. Mērījums ir nekaitīgs veselībai, cilvēks neizjūt sāpes vai diskomfortu. 

Speciālista konsultācija – ko varam darīt, lai paaugstinātu antioksidantu līmeni

Uztura speciālists palīdzēs tikt skaidrībā, kas tieši varētu būt par iemeslu pazeminātam antioksidantu līmenim. Kopīgi pārlūkojot dzīvesveidu un ēšanas ieradumus, uzzināsi, kādas tieši pārmaiņas jāievieš, lai paaugstinātu antioksidantu līmeni un vienlaikus uzlabotu organisma aizsargspējas pret slimībām. Uztura speciālists palīdzēs saprast, kuru produktu iekļaušana ikdienas ēdienkartē visvairāk veicinās antioksidantu līmeņa paaugstināšanos. Regulāras konsultācijas un antioksidantu līmeņa kontrole ir labs veids, kā atbrīvoties no neveselīgiem ieradumiem, uzlabot savu vitalitāti un enerģiju, kā arī palēlināt novecošanās procesus.  

 

Antioksidantu līmeņa mērījumus var veikt veselības centrā "Vivendi" katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 20:00. Mērījuma veikšanai iepriekšējs pieraksts nav nepieciešams.

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz