Uztura speciālista pakalpojumi

Uztura speciālista pakalpojumi

Izmantojot uztura speciālista pakalpojumus, Jums tiks sniegta informācija par to, kā pilnveidot savu ēdienkarti, pagatavot ēdienu, lai saglabātu tā uzturvērtību, uzlabot savu pašsajūtu un nostiprināt imunitāti. Konsultācijas laikā tiks kliedēti mīti un aizspriedumi par ēšanas paradumiem un neveselīgiem pārtikas produktiem.

Biežākie iemesli uztura speciālista apmeklējumam:

  • svara problēmas
  • ēšanas traucējumi (anoreksija, bulīmija, kompulsīvā pārēšanās)
  • nepieciešamība pēc individuāli izstrādātas ēdienkartes hronisku slimību profilaksei un ārstēšanai (cukura diabēts, paaugstināts asinsspiediens, paaugstināts holesterīna līmenis)
  • vēlme veidot veselīgu un sabalansētu ēdienkarti bērniem, aktīvā dzīvesveida piekritējiem vai profesionāliem sportistiem
  • sabalansētas ēdienkartes izstrāde grūtniecības plānošanas un bērna zīdīšanas laikā
  • interese par veselības uzlabošanu ar uztura palīdzību.

Ēdiens, ko uzņemam ikdienā, ietekmē ikviena orgāna darbību, tāpēc uztura speciālistu konsultācijas ir īpaši svarīgas arī ādas problēmu un alerģiju gadījumos, kā arī, ja ciešat no regulārām galvassāpēm, ir vērojams nogurums, nespēks un biežas garastāvokļa maiņas.

Uztura speciālists sastādīs individuālu ēdienkarti un izstrādās piemērotāko terapiju iekaisīgu slimību ārstēšanā, piemēram, artrīta, podagras, zarnu slimību un citu saslimšanu gadījumos.

Svara mazināšanas gadījumā ir iespējams izstrādāt standartizētu ēdienkarti.

VIVENDI uztura speciālisti ir īpaši specializējušies ēšanas traucējumu-kompulsīvās pārēšanās, anoreksijas un bulīmijas gadījumos, kā arī pacientu ar lieko svaru konsultēšanā.

Pirmajā iepazīšanās vizītē uztura speciālists sarunas gaitā noskaidros visu nepieciešamo informāciju par Jūsu slimības vēsturi, ēšanas paradumiem, kā arī veiks diagnostiskos mērījumus un izmeklējumus. Ar profesionālu bioimpedances svaru palīdzību tiks noteikta ķermeņa tauku un kaulu, muskuļu masu ar mērķi diagnosticēt problēmas, kurām nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību.

Uztura speciālists ēšanas traucējumu gadījumā sadarbojas komandā ar citiem veselības centra "Vivendi" speciālistiem, kā rezultātā izstrādājot piemērotāko individuālo risinājumu, lai panāktu pozitīvas pārmaiņas Jūsu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz