Uztura speciālista pakalpojumi

Uztura speciālista pakalpojumi

Izmantojot uztura speciālista pakalpojumus, Jums tiks sniegta informācija par to, kā pilnveidot savu ēdienkarti, pagatavot ēdienu, lai saglabātu tā uzturvērtību, uzlabot savu pašsajūtu un nostiprināt imunitāti. Konsultācijas laikā tiks kliedēti mīti un aizspriedumi par ēšanas paradumiem un neveselīgiem pārtikas produktiem.

Biežākie iemesli uztura speciālista apmeklējumam:

  • svara problēmas
  • ēšanas traucējumi (anoreksija, bulīmija, kompulsīvā pārēšanās)
  • nepieciešamība pēc individuāli izstrādātas ēdienkartes hronisku slimību profilaksei un ārstēšanai (cukura diabēts, paaugstināts asinsspiediens, paaugstināts holesterīna līmenis)
  • vēlme veidot veselīgu un sabalansētu ēdienkarti bērniem, aktīvā dzīvesveida piekritējiem vai profesionāliem sportistiem
  • sabalansētas ēdienkartes izstrāde grūtniecības plānošanas un bērna zīdīšanas laikā
  • interese par veselības uzlabošanu ar uztura palīdzību.

Ēdiens, ko uzņemam ikdienā, ietekmē ikviena orgāna darbību, tāpēc uztura speciālistu konsultācijas ir īpaši svarīgas arī ādas problēmu un alerģiju gadījumos, kā arī, ja ciešat no regulārām galvassāpēm, ir vērojams nogurums, nespēks un biežas garastāvokļa maiņas.

Uztura speciālists sastādīs individuālu ēdienkarti un izstrādās piemērotāko terapiju iekaisīgu slimību ārstēšanā, piemēram, artrīta, podagras, zarnu slimību un citu saslimšanu gadījumos.

Svara mazināšanas gadījumā ir iespējams izstrādāt standartizētu ēdienkarti.

VIVENDI uztura speciālisti ir īpaši specializējušies ēšanas traucējumu-kompulsīvās pārēšanās, anoreksijas un bulīmijas gadījumos, kā arī pacientu ar lieko svaru konsultēšanā.

Pirmajā iepazīšanās vizītē uztura speciālists sarunas gaitā noskaidros visu nepieciešamo informāciju par Jūsu slimības vēsturi, ēšanas paradumiem, kā arī veiks diagnostiskos mērījumus un izmeklējumus. Ar profesionālu bioimpedances svaru palīdzību tiks noteikta ķermeņa tauku un kaulu, muskuļu masu ar mērķi diagnosticēt problēmas, kurām nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību.

Uztura speciālists ēšanas traucējumu gadījumā sadarbojas komandā ar citiem veselības centra "Vivendi" speciālistiem, kā rezultātā izstrādājot piemērotāko individuālo risinājumu, lai panāktu pozitīvas pārmaiņas Jūsu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz