Fizioterapija

Fizioterapija

Tieši tāpat kā daba atrodas nemitīgā kustībā, arī cilvēkam, esot dabas sastāvdaļai, kustība ir neatraujama dzīves daļa. Brīvas, vieglas un pozitīvas emocijas raisošas kustības ir viens no mūsu labsajūtas stūrakmeņiem. 

Mūsdienu sabiedrības lielākā problēma ir mazkustīgs, neveselīgs un stresa piesātināts dzīvesveids, kas atstāj būtisku ietekmi uz cilvēka kopējo veselības stāvokli. Fizioterapeits var palīdzēt uzlabot veselības stāvokli un ieviest ikdienas dzīvē vienkāršas, bet noderīgas aktivitātes. 

Fizioterapeits ir ārstniecības persona, kas specializējas cilvēka fiziski funkcionālā stāvokļa izvērtēšanā. Speciālists ne vien rehabilitē pacientus pēc slimībām un traumām, bet arī izglīto par profilaktiskiem un veselības veicinošiem pasākumiem. 

Fizioterapeita konsultācija ir nepieciešama, ja:

  • ir kustību traucējumi
  • ir sāpes mugurā, muskuļos un locītavās
  • ir paaugstināta fiziskā slodze (piemēram, sportistiem)
  • ir nepieciešama muskulatūras spēka atjaunošana un nostiprināšana
  • ir sēdošs darbs u.c.

Pirmajā vizītē fizioterapeits veic pacienta izmeklēšanu jeb novērtēšanu – tiek izvērtēta stājas, gaitas, kustību spēja un kvalitāte, pārbaudīts muskulatūras spēks un garums, kā arī veikti speciālie testi, atkarībā no sūdzībām un objektīvās atradnes. Ja nepieciešams, fizioterapeits nosūta pacientu uz papildu izmeklējumiem. Pēc izmeklēšanas fizioterapeits kopīgi ar pacientu vienojas par turpmākajiem terapijas mērķiem un, balstoties uz tiem, izstrādā terapijas plānu.

Fizioterapeits atkarībā no pacienta problēmas var pielietot terapeitiskus vingrinājumus, masāžas elementus, dažādas mīksto audu tehnikas, kā arī dažādas terapeitiskās iekārtas. Fizioterapijas uzdevumos ietilpst rūpēties ne tikai par acīm redzami kustīgajām ķermeņa daļām – locītavām un muskuļiem, bet arī par vienmēr klātesošām un mazāk manāmajām elpošanas, gremošanas, sirds un asinsvadu sistēmas funkcijām.

Fizioterapija – tas ir viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu pilnvērtīgas kustības! 

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz