Apzinātā vingrošana

Apzinātā vingrošana

Apzinātā vingrošana ir zemas līdz vidējas intensitātes nodarbība, kuras laikā tiek izmantoti jogas elementi, klasiskie vingrojumi spēka un izturības uzlabošanai, elpošanas vingrojumi, ķermeņa apzināšanās terapija un relaksācija. Nodarbība sākas un beidzas ar guļus pozīcijas ieņemšanu – lai nomierinātu prātu un vērstu uzmanību uz brīdi šeit un tagad. Apzinātā vingrošana ietver spēka un izturības veicinošus vingrojumus, līdzsvara vingrojumus un stiepšanos. Sākuma un vidus daļā kombinācijā ar klasiskajiem fizioterapijas vingrojumiem tiek integrētas kustības no Basic Body Awareness (BBAT) terapijas un jogas. BBAT ir zinātniski pamatota ķermeņa apzināšanās terapija, kas vērš uzmanību uz ķermeņa centra un viduslīnijas apzināšanu un stabilizēšanu, elpas kontroli un kustību kvalitāti. Tai ir pierādīta efektivitāte hronisku sāpju, trauksmes un depresijas mazināšanā.*

Lūgums laikus brīdināt fizioterapeiti gadījumos, ja ir kādas specifiskas veselības problēmas, lai tiktu pielāgoti individuāli vingrojumi. Pēc nodarbības fizioterapeite labprāt atbildēs uz interesējošajiem jautājumiem. 

 

*http://www.iatbbat.com/basic-body-awareness-therap.html

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz