Manuālās terapijas metodes

Manuālās terapijas metodes

Manuālās terapijas metodes iekļauj gan personas funkcionālo izmeklēšanu, gan tehniku pielietošanu, ja tam ir indikācija. Pēc personas izvērtēšanas tiek pieņemts lēmums, kura no tehnikām būtu vispiemērotākā un vai tā vispār ir nepieciešama, lai atjaunotu personas funkcijas. Manuālās terapijas tehnikas bieži tiek kombinētas ar aktīviem vingrojumiem, lai sasniegtu nepieciešamos mērķus.

  1. Mīksto audu tehnikas – saspringtu un sāpīgu muskuļu atslābināšanai, ar mērķi atjaunot kustību amplitūdu un samazināt sāpēs kādā noteiktā ķermeņa zonā.
  2. Mobilizācijas tehnikas – tiek pielietotas ar mērķi atjaunot optimālu kustību, funkciju un/vai mazināt sāpes konkrētā locītavā vai kustības segmentā mugurkaulā. Mobilizācija ir pasīva kustība locītavā, tā tiek veikta lēnām, noturot pozīciju un tiek atkārtota vairākas reizes, līdz ir sasniegts vēlamais efekts.
  3. Manipulācija – pasīvs, mazas amplitūdas, ar lielu ātrumu izdarīts grūdiens uz locītavu kompleksu tā anatomisko robežu ietvaros ar mērķi atjaunot optimālu kustību, funkciju un/vai mazināt sāpes.

 

 

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz