Marma Chikitsa punktu masāža

Marma Chikitsa punktu masāža

Masāžas seansa laikā ar smaržkociņu tiek sildīti un aktivizēti marmas jeb dzīvības punkti pa visu ķermeni. Tie ir punkti, caur kuriem plūst enerģija, kas ir cilvēka fizisko un psiholoģisko procesu pamatā. Pirms sildīšanas, uz punktiem tiek uzziesta speciāla masāžas eļļa. Eļļas un smaržkociņu iedarbības kombinācija atjauno miesas, gara un prāta harmoniju.

Masāža nomierina nervu sistēmu, uzlabo un stiprina imūnsistēmu, veicina limfas plūsmu, palielina kopējo ķermeņa enerģiju, mazina stresu un nemieru.

Šī masāža piemērota pacientiem, kuriem nepatīk pieskārieni vai kuri masāžu nespēj idejiski pieņemt.

Seansa ilgums ir 1 stunda.


Ājurvēda (ayurveda) sanskritā nozīmē zinātne par dzīvo.

Ayu – dzīve, veda – zināšanas.

Ājurvāda ir mācība par dzīvi. Tā ir sena ārstniecības sistēma, kas nākusi no austrumiem un tās pirmsākumi meklējami Indijā vairāk nekā 4000 gadu p.m.ē.

Ājurvāda ir dabas dziedniecība un vienlaikus arī dzīvesveids. Ājurvēdas medicīna ir orientēta uz cilvēku kopumā, tā ārstē pašu cilvēku, nevis slimību.

Ājurvēdas masāžu iedarbība ir ļoti daudzveidīga – tā gan atbrīvo no stresa un relaksē, gan uzmundrina. Masāžas tiek veiktas ar aromātiskajām eļļām. Tiek izmantota arī sezama eļļa, kas nav aromātiskā eļļa, bet ārstnieciskā.

Pēc jebkura masāžas seansa pacientam jāļauj atpūsties vismaz 15 minūtes. Ideālā gadījumā pēc masāžas seansa būtu labi doties uz mājām un nodoties mierīgam dzīvesveidam.

Masāžas nedrīkst veikt, ja cilvēks ir akūti slims, pēc traumām un pēcoperācijas periodā (ne ātrāk kā pēc 3 mēnešiem), ja ir sirds – asinsvadu saslimšanas, paaugstināts asinsspiediens. Masāžas nav domātas onkoloģisko slimību pacientiem un pacientiem ar psoriāzi. Tās nav ieteicamas grūtniecēm; savukārt mātēm, kas baro bērnu ar krūti, ļoti uzmanīgi jāizvēlas ēteriskās eļļas.

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz